Anál lizani zadecku

Nejsem gey, ale mužské dírky mne fascinují - mohu je líbat i lízat, jsou nádherné a voní. Miluji oboustranné lízání zadečku. Jednou když mi kamarádka ležící na zádech, já nad ní klečel, lízala zadeček a držela za boky abych jí neutekl, postříkal sem jí celičká prsa i bříško Jinak já lížu holkám zadeček rád: Chtěl bych to vyzkoušet. Dal bych ti za to kontakt na holčiny, co to chtějí taky: Možná to většina chlapů nechce, ale já si dávám lízat skoro od každé a mimo dvou mladých telátek mi ho vylízala každá: Samozřejmě stejně i já oplácím.

Přijde mi že se dnes už nejedná o nějakou šokující praktiku: Chlapskej anal jen olizujes,nebo se snazis zajizdet jazykem dovnitr analu. Lizani analu mne silene vzrusuje. Ja bych moc jo: Me by se to urcite libilo,ale neznam nikoho,kdo by mi to delal. Chlapi to moc nechtějí??? Maximálně Ti,kteří to nechtějí neumí přiznat. Ano libi se mi to. Jak jsem se k tomu dostala?

No to ti takhle kouris lizes za koulema chlap ma roztazeny nohy a jsi tam! Je to uzasna vec, nechat si to od zeny udelat a ji to doprat taky. Já to dělám ráda a manžel mi zadek pěkně nastavuje. A dávám si na tom záležet, když mu zadek pěkně roztahuju a probírám jazykem.

Tak takové praktiky nejsou špatné, naopak můžou být příjemné, ale musíte být v pohodě a uvolnění - samozřejmě i čistí, nepůjdeme po celém dni, co něco děláte a když se Vám chce s prominutím srát něco takového dělat..

Rád bych poznal ženu,co má ráda to co já Taky jsem párkrát zkusil, a je to supr. Asi bych mohl znovu. Kamarádka je v poslední době dost nádržená, tak si to užijem. Jednou za čas mi go pěkně u kouření vylize. Lízání análu miluju, ale někdy bych chtěl aby mě pak i ženská pěkně pomilovala připínákem. To musí být super pocit. Jeden chlap mne jednou sedl přímo na obličej chtěl vylízat análek, já mu to udělal stříkal jak zběsilý. Ani jsem nebyl moc proti tomu. Rád to udělám znovu. Náhodou je to paráda,mne moc baví jak lizat prcku holce,tak si ji nechat lizat sobě.

To lízání, možná se občas najde, ale samozřejmost to v žádném případě není! Tak doufám, že ti přítel oplácí stejným dílem a taky se obětuje pro tvé blaho. Varlata ano, nemusí být oholená. Anál ne, prst do zadku - občas se přemůžu ale vezmu si na to ochucený lubrikační gel…. Můžete se aspoň očíslovat? Abych se jen nechechtala. Tak varlata ano, anál ne, ani po hygieně, zatím jsem se nikdy natolik nerozpálila. Co je nebo není normální - je každého individuální věc. Nelze se podívat do statistiky a říct, tohle budem dělat, dělá to většina.

Dělá se to, co nevadí ani jednomu. Zasílat reakce na e-mail. Oživit diskusi pokud pokládáte NOVÝ dotaz nikoliv odpověď do staré diskuse - diskuse se objeví mezi novými tématy. Čekejte prosím, odesílám příspěvek. Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr.

V jednom apartmánu v Číně si chůva přišla vyzvednout malého chlapečka, jehož Dáda Patrasová 62 sdílela na sociální síti fotku červených trenek neznámého Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se Celý život byla obézní. Teprve po třicítce shodila polovinu své hmotnosti, Zaregistrujte se Přihlaste se Hledat.

Zavřít Zvolte druh problému: Vyberte Spam Trollí nebo uráží Jiné Krátce popište důvod nahlášení: První příspěvek v tématu   Anonymní   Neobvyklá sexuální praktika Ahoj holky, chtěla bych si ověřit, jak moc je běžná jedna věc v sexu.

Varlata jo, musi byt oholena, anal ne. Jen pri te predstave se mi zvedl zaludek. Varlata ano, anál ne…. Petule Kelišová příspěvků No u nás se žádný sex pusou neprovozuje… takže nic. D příspěvků Anál ne, prst do zadku - občas se přemůžu ale vezmu si na to ochucený lubrikační gel… proboha proč ochucený?

Pro vložení vlastních fotek, které máte ve svém počítači, klikněte na "Přidat fotky".

..

Jak jste se k tomu dostali, mám pocit, že je vás málo: Mně se dírky mužů velmi líbí. Nejsem gey, ale mužské dírky mne fascinují - mohu je líbat i lízat, jsou nádherné a voní. Miluji oboustranné lízání zadečku.

Jednou když mi kamarádka ležící na zádech, já nad ní klečel, lízala zadeček a držela za boky abych jí neutekl, postříkal sem jí celičká prsa i bříško Jinak já lížu holkám zadeček rád: Chtěl bych to vyzkoušet.

Dal bych ti za to kontakt na holčiny, co to chtějí taky: Možná to většina chlapů nechce, ale já si dávám lízat skoro od každé a mimo dvou mladých telátek mi ho vylízala každá: Samozřejmě stejně i já oplácím.

Přijde mi že se dnes už nejedná o nějakou šokující praktiku: Chlapskej anal jen olizujes,nebo se snazis zajizdet jazykem dovnitr analu. Lizani analu mne silene vzrusuje. Ja bych moc jo: Me by se to urcite libilo,ale neznam nikoho,kdo by mi to delal. Chlapi to moc nechtějí??? Maximálně Ti,kteří to nechtějí neumí přiznat. Ano libi se mi to.

Jak jsem se k tomu dostala? No to ti takhle kouris lizes za koulema chlap ma roztazeny nohy a jsi tam! Je to uzasna vec, nechat si to od zeny udelat a ji to doprat taky. Já to dělám ráda a manžel mi zadek pěkně nastavuje. A dávám si na tom záležet, když mu zadek pěkně roztahuju a probírám jazykem.

Tak takové praktiky nejsou špatné, naopak můžou být příjemné, ale musíte být v pohodě a uvolnění - samozřejmě i čistí, nepůjdeme po celém dni, co něco děláte a když se Vám chce s prominutím srát něco takového dělat.. Rád bych poznal ženu,co má ráda to co já Taky jsem párkrát zkusil, a je to supr. Asi bych mohl znovu.

Kamarádka je v poslední době dost nádržená, tak si to užijem. Jednou za čas mi go pěkně u kouření vylize. Lízání análu miluju, ale někdy bych chtěl aby mě pak i ženská pěkně pomilovala připínákem. To musí být super pocit. Jeden chlap mne jednou sedl přímo na obličej chtěl vylízat análek, já mu to udělal stříkal jak zběsilý. Ani jsem nebyl moc proti tomu. Přítel ujíždí na lízání jeho análu a varlat. Jako já mu to dělám ráda, ale on se tváří jakože je to samozřejmý a že to přece dělá každá.

A já myslím, že by mu to každá neudělala. Děláte - dělaly jste to vy těm svým? Díky všem za zkušenosti. Mně to nevadí a líbí se mi jeho reakce. Neříkám že to dělá každý, ale úplná výjimka to není. Navíc kdo jak to má je mi jedno, děláme to, co vyhovuje a líbí se nám dvěma. I kdybychom měli být jediní na světě. Můj manžel chce, abych mu do zadku strkala prst jeho to rajcuje, mě to dělá zle… no, cítí, že to nedělám s úplným nadšením… ale tak co bych pro něho neudělala, že. Z bývalých to nikdo nechtěl, současný ano… nevidím na tom nic špatného samozřejmě po patřičné hygieně..

Tady je to samý anonym Ale holky, chápu vás Já kulky lízám v rámci orálního sexu, ale konečník jsem nikdy nelízala a asi bych se do toho ani nedonutila Po zdejších diskuzích jsem příteli nabídla, že pokud bude chtít, můžu mu tam strčit prst a masírovat prostatu, ale on to nechce. To lízání, možná se občas najde, ale samozřejmost to v žádném případě není! Tak doufám, že ti přítel oplácí stejným dílem a taky se obětuje pro tvé blaho. Varlata ano, nemusí být oholená.

Anál ne, prst do zadku - občas se přemůžu ale vezmu si na to ochucený lubrikační gel…. Můžete se aspoň očíslovat? Abych se jen nechechtala. Tak varlata ano, anál ne, ani po hygieně, zatím jsem se nikdy natolik nerozpálila. Co je nebo není normální - je každého individuální věc. Nelze se podívat do statistiky a říct, tohle budem dělat, dělá to většina. Dělá se to, co nevadí ani jednomu. Zasílat reakce na e-mail. Oživit diskusi pokud pokládáte NOVÝ dotaz nikoliv odpověď do staré diskuse - diskuse se objeví mezi novými tématy.

Čekejte prosím, odesílám příspěvek. Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr.

V jednom apartmánu v Číně si chůva přišla vyzvednout malého chlapečka, jehož Dáda Patrasová 62 sdílela na sociální síti fotku červených trenek neznámého Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se Celý život byla obézní. Teprve po třicítce shodila polovinu své hmotnosti, Zaregistrujte se Přihlaste se Hledat.

NORNIK OLOMOUC VAGÍNA

JOSEFINA MUTZENBACHEROVÁ AGAMA EROTIKA

Lízání anální dírky je pro mě osobně naprosto dokonalý pocit. Lízání zadku provozuji aktivně i pasivně, pokud si ho chlapi vyholíte, ve sprše. Porno videa zdarma online ke zhlédnutí na téma lízaní zadku. Zobrazit videa: Nejnovější (2 x). Dvě nadržený kočky si užívaj análek se svým kámošem . Pro všechny dívky, které mají rády lízání zadečku a všechny kluky, kteří jim to rádi tak chuť její mízy, mne rozdivočí, že dlaněmi rozevřu její půlky a lížu análek.