Holky v kalhotkach nahy maser

Právě že funěl měl asi kolem padesátky. A pořád mi hnětal ty půlky,což nevím jakou má spojitost s masáži krční páteře. Ten popis masáže zní normálně. Záda dole zašínají kostrčí, která dokáže natropit dost problému, pokud je zablokovaná což je tak u poloviny populace a jinak, než přes zadek se to moc masírovat nedá. Hrudní část páteře a ramena se standardně masírují v sedě a bez oblečení - stažení podprsenkou fakt dobré není.

Ale přehodit si ručník nebo kus látky přes hruď by neměl být problém. Taky mne na rehabce masiroval bez podprsenky.. A fakt to zabralo, takze ja na to nedam dopustit. Na masáže chodím, záda a krk se masírují vždy bez podprsenky, když mi masíruje záda, tak mi taky stáhne kalhoty a většinou přes ně založí ubrousek nebo ručník, aby mi je nezamastila… ale zatím mě vždycky masírovaly jen ženské…. Tak mě sice masíruje ženská, ale taky bez podprsenky, jinak to asi nejde…a vleže mi taky stahuje kalhotky, aby se dostala až dolů.

Já chodím na masáže do jednoho jako takového luxusnějšího sálonu,tam se masíruje krk vždy na klekačce v ručníku. Tak je to asi normální ,ale teda zlatá návštěva gyndy. Zruším to,sice je to gratis,ale nic nepříjemnějšího jsem už dlouho nezažila,tak si radši zaplatím a budu pěkně obalená v ručníku mě právě přišlo divné,že jednou tam chodím a masíruje v podprdě a podruhé mě stáhne pomalu i z kůže.

Já dělám v kanclu a když sedím, odnáší to bedra, bolí kostrč a jde to nahoru. Lopatka je jasná - myší ruka a o krku ani nemluvím A taky si svlékám celý vršek a rifle mi shrnou skoro až pod prdel. No a pak si sedám a masíruje krk. Už jsem vychytala aspoň to, otáčet se na druhou stranu, než je zrcadlo na zdi. Tak asi záleží na tom, kdo to provádí tu masáž Normální to je, ale dovedu si představit, že od některých lidí to může být hodně nepříjemné…před ženskou je mi to fakt jedno.

Já chodím na masáže a vždy jsem nahoře bez a s kalhoty do půl žerdi, ale masíruje mě ženská a celý záda. Nebyla by o něm třeba zmínka na  www. Myslím, že by neměl být problém se tím ručníkem přikrýt i tady. Pokud ho masér sám nenabídne, tak si ho vyžádat nebo si přinést vlastní. Zasílat reakce na e-mail. Oživit diskusi pokud pokládáte NOVÝ dotaz nikoliv odpověď do staré diskuse - diskuse se objeví mezi novými tématy.

Čekejte prosím, odesílám příspěvek. Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. V jednom apartmánu v Číně si chůva přišla vyzvednout malého chlapečka, Britka s ruskými kořeny Vasilisa Komarovová se během motocyklového putování Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se Celý život byla obézní.

Teprve po třicítce shodila polovinu své hmotnosti, Zaregistrujte se Přihlaste se Hledat. Rehabilitace - masér úchyl? Zavřít Zvolte druh problému: Vyberte Spam Trollí nebo uráží Jiné Krátce popište důvod nahlášení: První příspěvek v tématu   Katka86 Generální žvanilka příspěvků Ale mě to teda neva, páč si říkám, že jednak nahou ženskou už někdy jistě viděl a druhak to není zase takový zázrak jak to bylo před kojením   Ale pravdou je, že poprvé mi řekl, ať si klidně dám přes prsa ručník jestli mi to vadí.

D příspěvků Katka86 Generální žvanilka příspěvků Předtím jsem tam taky chodila masírovat krční páteř a nevím proč při krční páteři stahovat gatě Mám to přidělene od špitálu,takže žádný komfort  Příspěvek upraven Elke Ukecaná baba ; příspěvků Kdyz si to nekdo vylozene nepral ,mohl rict.

Ale nesetkala jsem se s tim. Vim ,ze lidem nebylo moc prijemne masirovani bricha. Evo máš pravdu já jsem si to pak uvědomila ,že jsem klidně mohla posečkat a jít na masáž ke kamarádce. Bohužel mi při masáži nedošlo že bych si mohla vyžádat něco na zahalení prsou,ale byla jsem tam prvně a i naposled ,takže jsem dělala to co mi bylo řečeno. Když řekl sundejte si vršek tak jsem to udělala a nepřemýšlela nad tím.

Moje kamarádky mají někdy problém i před ženou nebo ve spodním prádle před cizím mužem. Manžela to očividně mrzí ,řekl mi ,,Myslel jsem si ,že svoji ženskost si budeš více chránit a nebudeš ji ukazovat pokud to není nezbytné to mne mrzí a jsem teď zklamán " Chci ,ale taky zdůraznit ,že návštěva u gynekologa mu nikdy nevadila i když je to ještě větší odhalování těla,ale tam skutečně jiná volba není a jde o prevenci ,která může zachránit život a asi v tom bude ten rozdíl mezi masérem a gynekologem.

Co to proboha znamená? Jako že tělo je tabu? Tím, že někdo jiný viděl? Zvláště takovéto zdůvodnění tvého manžela mi zní hrozně strojeně a manipulativní. Dycinky já ani manžel na nuda nechodíme ,ale do sauny ano. Nikdy jsme s tím neměli žádný problém a rozdíl tam vidím. V objektu sauny chodíme v prostěradle a většina žen v něm  i zůstává. Já i manžel si podle situace prostěradlo v sauně sundáme. Pokud jsi v sauně někdy byla ,tak víš ,že je tam intimní přítmí a saunující se snaží vždy zaujmout pozici takovou ,která je indiskrétní a zachovat odstup od druhého.

Při masáži tomu ,ale tak není. Místnost je osvětlena dochází k dotykům mezi masérem a masírovanou. Manžel nikdy neměl ,žádnou výtku vůči saunování ,ale jen mu vadila ta masáž. Zkusilas mu to vysvětlit takhle? S tím, že už víckrát na takovou masáž nepůjdeš, jestli mu to vadí?

On třeba taky nedělá věci, které by hodně vadily tobě, jestli si s ním o tom promluvíš. Myslím, že tohle není tak zásadní, že to pro něj můžeš udělat, že budeš příště chodit na jiné druhy a způsoby masáže. To je snad zásadní rozdíl , když někdo vidí a když někdo masíruje kolem nahých prsů Já chodim na thajské masáže masírují opravdu thaiky a také masírují okolo prsou.

Ahojky já jsem měla podobný problém jako Kamilerka ,když jsem chodila do kurzu na masáže. Manžel jak se dozvěděl ,že se svlíkáme i před muži a to do půli těla ,tak mi ztropil menší scénku. Zpočátku jsem ho nechápala ,ale časem to vyšumělo.

Jednou mi oznámil ,že jde se svojí spolupracovnicí do sauny. Já do sauny nemůžu,ale tohle mi vadilo i když se s ní znám a vím ,že je mezi nima opravdu jen kolegiální vztah. Dala jsem mu patřičně najevo co si o tom myslím a on argumentoval asi podobně ,jak já ,kdyš jsem obhajovala svoje vyslékání v kurzu.

Později se přiznal ,že nikam neměli zamířeno,ale jen chtěl ,abych též pocítila to co tehdy pociťoval on. Ted už vím ,že ve vztahu musí brát ohled partneři i na to ,aby tomu druhému byť nevědomky nepůsobili ránu. No, manžela na jednu stranu chápu, ale měsíc nemluvit s manželkou kvůli tomuhle? To už je trošku divné, ne? Myslím, ze tvůj manžel to dost hroti!

Mesic tiché domacnosti kvůli masáži? Na druhou stranu proč mu to říkáš, když víš, ze je to zarlivec? Spí s tebou nebo je urazenej i v posteli? To je zcela zásadní rozdíl D O to jde na tomto vlákně, tos zatím nepostřehla?

Masíruje se hrudník, ne samotný prsa. Prsou se masér nesmí dotýkat. A bradavek už vůbec ne a to ani když se masíruje hrudník chlapovi. Zajímalo by mě, kde má žena hrudník. Co se vlastně masíruje, když prsa pokrývají celý hrudník Existuje i pouze masaz prsou ,podotykam nejedna se o erotickou masaz. Neni nekdy mozne se nedotykat ,pokud ma nekdo hodne velka prsa. Jsme v kanceláři samá baba ,tak jsem při raní kavě udělala malou statistiku.

Šla by jsi na masáž hrudníku k masérce nebo masérovy. Pro zajimavost udávám i věk 6 kolegyň -3x k chlapovy by mne nikdo nedostal 20,35, 44 - 2x nevím asi podle situace ,ale asi k ženské 40,48 radši chlapa ať si užiju 58 Druhá otázka ,zda by to vadilo partnerovy ,kdyby byla na masáži svlečená před masérem 4x tomu mojemu určitě 35,40,44,48 , 1x nevím. Jestli ten postoj nebude třeba u někoho kvalitou vztahu? V 58, jestli jsou spolu už jen ze setrvačnosti, tak chápu, že s tím paní nemá problém.

Já bych s tím možná taky neměla problém tehdy, když bych neměla partnera, nebo by náš vztah nefungoval. Ale to jsou jen mé domněnky. Znám ženy, které se takhle v podstatě ukájejí, protože partnera nemají anebo jim vztah sex nefunguje.

Jelikož mám partnera, se kterým je sex i vztah pro mě krásný, přesto, že je mi 50, na takovou masáž bych nešla. Užívám si to s mým mužem. Maséra nechci, tak jako můj muž mě nenamasíruje. Jak už jsem psala, šla bych na masáž pouze ze zdravotních důvodů a určitě ne na masáž s odhalenými intimními částmi těla, natož aby mi tam masér ka sahal a. Nemyslím si, že jsem stydlivka.

Opaluji se na pláži nebo koupališti nahoře bez, nemám s tím problém. Ale na nuda pláž nechodím, spíš z estetických důvodů. Při pohledech na některá těla není o co stát. Chci ještě dodat, že chápu, že to má každý jinak. Pokud se cítí on i jeho partner dobře a nemají s tím problém, vše je OK. Jestli ten postoj nebude kvalitou vztahu? Já bych s tím možná taky neměla problém tehdy, když bych neměla partnera.

Já si to taky užívám. D Maséra nechci, tak jako můj muž mě nenamasíruje. D Jak už jsem psala, šla bych na masáž pouze ze zdravotních důvodů a určitě ne na masáž s odhalenými intimními částmi těla, natož aby mi tam masér ka sahal a.

Evo, já se tedy ohrazuji proti tomu, že bych si masáže užívala po sexuální stránce! Já si užívám příjemných pocitů z masáže zcela bez erotického podtextu. A nemá to nic společného s tím, jestli mám nebo nemám partnera.

Na masáže jsem chodila již v době, kdy jsem byla ještě s manželem. A chodím k masérce, k masérovi jsem chodila jen, když jsem to dostala jako dárek - 10 masáží. No, masáž, myslím relaxační, celého těla, včetně hrudníku, nemá nic společnýho s věkem, kvalitou vztahu, ani se sexem. Je to prostě masáž. Stejně tak sauna,chodíme do sauny, jsou tam muži i ženy dohromady a nenapadlo by mě, že v sauně jsou lidi svlečení do naha proto, že mají nekvalitní sex nebo nekvalitní vztah.

To je opravdu největší blbost, jakou jsem slyšela. Může být výjimka, ale ne pravidlo. V masérském kurzu jsem na masáž hrudníku ležela modelem lektorovi, bylo tam asi dvanáct kurzistů, půl napůl chlapi i ženský a nikdo to nebral nijak sexisticky.

Asi to bere tak jen ten, kdo nemá kvalitní sex a vztah, tomu to tak může připadat, protože sám by tam s tímto záměrem šel, tak tam raději nejde. My, že Ivanko ; nad tím takhle nepřemýšlíme, proto nám takováto masáž nevadí. Je to naprosto normální masáž, bez znaků erotiky a sexu. Je to možné, Modroočko.

Na masáže nechodím, nemám ráda, když na mě někdo cizí sahá. Byla jsem jednou na masáži zad u masérky, když jsem měla problém se zády.

Nějak zvlášť mě to nenadchlo. Na záda cvičím, takže už mě nebolí. Kdyby na masáž chodil můj partner, ta představa mi nevadí. Nepsala jsem o ukazateli kvality vztahu paušálně, psala jsem - u někoho. Proto, že takové lidi znám. Dokonce jsem četla myslím tady na babi z jiného soudku , že některé ženy se chodí ukájet ke gynekologovi Jak říká Selima - všelijakých nás pánbožko má. Chodím ke gynekoložce, gynekolog mi vadí.

Téma masáží mě zajímá. Zajímá mě, jak to, že jiní lidé tam chodí rádi a mně doteky cizích lidí vadí. Probíraly jsme to i v práci s kolegyněmi, většina na masáže chodí. Já taky nejsem moc dotykový člověk a než jsem šla na masáž poprvé, tak jsem se bála, že mi to bude nepříjemné.

Ale kupodivu nebylo, naopak to bylo strašně fajn - masérka měla krásné prostředí, zapálené svíčky, relaxační hudbu, používala voňavé olejíčky a lávové kameny - málem jsem učurávala blahem. Strašně mě to nadchlo a tak jsem začala 1x měsíčně chodit. Teď, co jsem byla bez práce, jsem to vynechala, kvůli penězům a ještě jsem nebyla. Ale od nového roku se hodlám zas objednat. Je to moc příjemné a dělá mi to dobře na zatuhlou krční páteř.

Mně gynekolog nevadí, zažila jsem jich v těhotenství díky velkým potížím spoustu, deset let jsem měla gynekologa chlapa, kvůli dojíždění jsem ho vyměnila za gynekoložku. Sauna a masáže mi nevadí. Že bych se uspokojila u gynekologa, to teda fakt ne: Ale masáž hrudníku je prostě součástí celotělová masáže. Ale třeba já sama bych některý lidi nenamasírovala ani za milion,prostě se mi na ně ekluje sahat.

A je jedno, jestli je to chlap nebo ženská, prostě ne. A stejně tak bych se já od někoho namasírovat nenechala. To mas spatnou pamet, prestoze tvrdis, jak jsi vyjimecna, ze si pamatujes co kdo kdy napsal. A uplne mylne Ivaniny interpretace. Na masaze lidi chodi bezne a zcela jsite si to uzivaji. Muj manzel chodi na masaze, jelikoz ma neco se stehenim svalem. Ivana si to muze uzivat a nema to samozrejme nic spolecneho s tim, zda mam nekdo partnera nebo ne.

Zadne ukajeni v tom neni. Myslis si, ze masaz rovna se  ukajeni.. A jeste pridej mystifikace s mym muzem. D  Vzdyt zadneho nemas. To majkafa musela narodu sdelit, ze ma kvalitni sex se svym muzem a taky s nim kvalitni masaze a na rozdil od ostatnich, kteri se museji takoto ukajet, napriklad to napriklad psala ta Ivana, n,e jak si to uziva Majkafa je proste nestastna zenska. Já na masáži nevidím nic špatného. Příště kdyby si na ní šla, nevyprávěj manželovi podrobnosti, je to tvoje věc, tvoje tělo.

Ať máš klid,když víš, že je žárlivý. Vím,že si tu Majko psala,že by si ke gynekologovi nechodila, že se stydíš. A před ženou doktorkou se nestydíš? Mně třeba osobně je jedno, jestli je lékař doktor nebo doktorka, ale jestli je dobrý. To samý jedno je snad jestli masér-masérka. Myslím si, že byla dobrá. Byla jsem ve známých lázních a fakt to bylo dobrý. Ale mně vadí cizí doteky, tak nejspíš proto pro mě nic moc.

Doteky cizích lidí - abych byla přesná. Doteky mých blízkých mi nevadí. Dusičko, ne, před gynekoložkou ženou se nestydím. I když za sebe musím říct, že celkově nemusím např. Nevím, přijde mi,že bych se neuměla odvázat. A je mi jedno, jestli by to byl chlap nebo ženská. Jsem stydlivá, a nevylezla bych jen tak, i u dr. Ale nejsem proti nim, někdo si je užívá, a je to fajn. Já se tedy u gynekoložky stydím stejně jako u gynekologa, protože je mi prostě trapné, že musím ukazovat své intimní oblasti cizím lidem, ale dělám jako že nic, protože racionálně vím, že to prostě musí být a že ona to tak nebere.

Stejně tak jsem se styděla, když jsem byla na kolonoskopii. Taky je mi nepříjemné sprchovat se v bazénu ve společných sprchách, ale taky vím, že na tom nic není, tak si to nechávám pro sebe. Zato bych nikdy v životě nevlezla do postele s nějakým chlapem, kterého dobře neznám a nemiluju jen proto, že by se to ode mě očekávalo. Být nahá u maséra mi přijde OK, být nahá s někým neznámým a nemilovaným za účelem sexu - nikdy.

Mno,kdyby mě hodně moc sexuálně přitahoval, tak bych do postele vlezla. Já bych to vůbec tyhle věci nespojovala dohromady, masér ,ka přeci není milenec. April - vážně, hm, že by? Kdybych mohla financne ,tak si dopreji masaz x tydne. Cizim maserem nebo maserkou se necham v pohode masirovat. Za to od mych byvalych kolegu -maseru muzu bych se nenechala ,maximalne jen ty zada.

Také nerozumím tomu, co napsala Ivana. Proč by žena měla jít do postele s kýmkoliv proto, že se to očekává? Žena má podle mě sex proto, že chce. No, já s tím nemám žádné zkušenosti, ale údajně se to očekává tak na třetí schůzce. Že muži neradi čekají, hlavně v našem věku že je to trapné oddalovat sex. Ale, jak říkám, zkušenost nemám.

Já bych "to" oddalovala, ne proto, že se říká, každá slepice oběhne třikrát kurník, než dá, ale proto, že to jiskření a ta touha předtím, je nejkrásnější. A že se říká, že muži očekávají - možná to říkaj pubertačky, ale to si nevybereš. Takže já nekoukám na to, jestli muž očekává, ale vnímám své pocity, kdy to chci já. No ja jsem priblizne ve stejnem veku a sex jsem oddalovala nejmene 2 mesice. A nakonec na to doslo pod tlakem oslav, cehoz nelituju samozrejme, ale manzelovi dnes jiz jsem rekla, ze jsem vlastne jeste nechtela.

On se strasne divil. Tak jsem mu vysvetlila, ze me krasne svedl. Dusicko mas pravdu, kdyz je jasne , ze protejsek je partner do postele a jeste se to oddaluje, to je to nejhezci. Modroočko pokud pracuješ jako masérka,tak mi prosim vysvětli proč v nabídce masážních salonů ,které jsem dnes na netu prošla skoro vždy zdůrazňují ,, prsa jsou smozřejmě zakryta" Takže někde to jde a někde ne. Možná jsou i šatny pro muže a ženy zbytečné. Já si myslím ,že jsem neprovedla nic zlého,ale příště se tomu vyhnu.

Decentně skrývají svou nahotu i lidé v sauně na to mají prostěradla a je tam tlumené světlo. Pokud ti v kurzu nevadilo ,že na tobě předvádí lektor masáž hrudníku,tak si kladu otázku proč vybral právě tebe a nebo si nevybral na tuto ukázku někoho s mužů což by bylo jistě přirozenější.

Kali, moc to hrotíš. Byla jsem několikrát  na masáži celého těla v lázních a už si ani nevzpomenu, jestli jsem byla zakrytá nebo ne a ani si nevzpomenu, kdo mě masíroval. Taky nemám ráda doteky cizích lidí, ale toto beru jinak. Bolí mě celé tělo, tak hledám odbornou pomoc. Stejně tak gynekolog, chodím k muži a beru to, že jsem u odborníka. Ale máme kamaráda gynekologa a k tomu bych nešla, protože se stydím, nešla bych na nudistickou pláž. A doma jsme nikdy neřešili, co kde na masáži nebo u lékaře mám odkryté nebo ne.

A u té tvé nejstarší kolegyně to vidím tak, že ve svém věku neřeší blbosti. Leo nevím co hrotím. Možná i ty hrotíš to ,že by jsi nešla za kamarádem gynekologem i kdyby byl odborní,kterého široko daleko není ,to by jsi k němu též nešla!

Proč se stydíš na nuda pláž,můžeš být někde bokem a ostatní nemusíš sledovat. Já si myslím ,že každý jsme trochu originál a i soužití s partnerem máme každá  zajeté trochu jinak,ale co je správné a co ne na to žádná norma není.

Já jsem se tě nechtěla dotknout, ale řešit, co se ukazuje nebo ne masérovi nebo lékaři - cizím lidem, odborníkům, mi přijde jako úplná prkotina. Mně ani nenapadne nad tím přemýšlet, pro mě to nemá žádný sexuální podtext, proto mě tak udivuje, že to má někdo jinak.

Abych tady neplácala, co nechceš slyšet, raději mizím. Opravdu to máme nastavený každý jinak. Já bych v téhle situaci nehledala masérku ani nepřestávala chodit na masáže, tedy pokud bych z nich já sama neměla blbý pocit, a spíš bych se poohlédla po jiném partnerovi.

Chlap, který s partnerkou měsíc nemluví kvůli takovéhle pitomosti je zřejmě dost těžce zakomplexovaný. Zaplať bůh, že mám normálního partnera, který by se maximálně zeptal, jak se mi ta masáž líbila.

Kali, moc to hrotíš Tohle je zlaty hreb teto debaty Taky pridam nazor, jestli dovolite Proc jste rozebirali, jestli na masazi byl "novy" maser a ze jsi nemela zakryta prsa?

Za mne, trochu z jineho soudku, rsp. Kdyz mi prvne v zivote snimal na rentgenu zada muz, stydela jsem se silene! Musela jsem byt do pul pasu naha, on byl krasny, a ac jsem byla stastne vdana, citila jsem silnou pritazlivost. Byl to asi hodne emotivni zazitek, pac na nej obcas spominam, uz i po tolika letech Pri svych tehotenstvich jsem podle okolnosti ruzne vystridala zeny gynekolozky, stejne jako muze. Muj zaver je ten, ze muz gynekolog je ohleduplnejsi, "mene surovy", nebo jak to mam nazvat, proste kdyz jsem mohla, volila jsem gynekologa muze Na masazi jsem byla prvne po narozeni a kojeni prvni dcery, i kdyz bolesti zad jsem znala uz predtim Asi jsem mela velike stesti, ze ten prvni maser byl zrejme spise urcite uzasnej.

Byl slepej, coz mi rekl hned obvodni lekar, ktery me k nemu doporucil. Ja se stydela i tak, ale jeho "slepota" ten stud nejak tlumila: Jenze tlacil na ty bolavy mista a ja citila to uvolnovani, ja ho nevidela, ptz. Za tu jednu masaz ja ziskala k nemu naprostou duveru a az to skoncilo, ja se uz zacla tesit na dalsi No, jenze lekar rekl, dale bude nasledovat jina lecba Ja si vydupala masaz u nej jeste jednou Dalsi perlicka je tady: Jsem osobni asistentkou ve sluzbe, ktera je trosku jina, nez statni pecovatelske sluzby Chtela bych znat pocity Modroocky, jak by se s tim vyporadala Proste jsem ho naraz musela umyt a prevlict Zvladla jsem to ve smyslu hesla: Vsecko je jednou poprve Byl tak bezmocnej a Jako bombon jsem chtela napsat jeste to k maserovi Kdyz je odbornik v pravem slova smyslu, bude mu zalezet na tom, aby se maserovanemu ulevilo Nekdy to ale bohuzel muze vypadat i jinak: Kdyz si ho masirovaneho zavaze k tomu, za ma k nemu chodit dal

A nemá to nic společného s tím, jestli mám nebo nemám partnera. Existuje i pouze masaz prsou ,podotykam nejedna se o erotickou masaz. Zavzpomínejte si na nejstarší kousek historie značky Seat. Já jsem se taky trochu špatně vyjádřila v úvodu a to že se mnou nehovoří nebylo docela přesné on se mnou hovoří,ale jinak než před tím je smutný, zamyšlený a když jsem se ho ptala jestli je zatím ta masáž odpověděl kladně ,ale prý si toho nemám všímat ,že je to jeho problém. A je mi jedno, jestli by to byl chlap nebo ženská. Vyberte Spam Trollí nebo uráží Jiné Krátce popište důvod nahlášení: Masérům celého světa se navždy vyhni a žijte šťastně. Finále Elite Model Look Normálně chodím na masáž ke kamarádce ,ale tentokrát jsem byla prvně u maséra. TO mi je mnohem příjemnější návštěvu u gyndaře než ukazovat ty moje kokršpaněláky. Já taky nejsem moc dotykový člověk a než jsem šla na masáž poprvé, tak jsem se bála, že mi to bude nepříjemné. Právě proto ,že si svého manžela hodně vážím a jsem mu za hodně věcí v životě vděčna právě proto mne mrzelo co se stalo.

JAK LIZAT VAGINU AMATERICZ

Pornoakce dlouha videa

: Holky v kalhotkach nahy maser

JENPORNO SEX PŘÍBRAM 764
Holky v kalhotkach nahy maser Díky Venuši je pro to velmi příznivá doba. D Jak už jsem psala, šla bych na masáž pouze ze zdravotních důvodů a určitě ne na masáž s odhalenými intimními částmi těla, natož aby mi tam masér ka sahal a. Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Kdybych mohla financne ,tak si dopreji masaz x tydne. Chodím na masaže i mimo nem.
Holky v kalhotkach nahy maser 863
VELKY PERO DIVOKY SEX 794