Sperma v puse ceske kundy

sperma v puse ceske kundy

Od žaludu až po kořen. Určitě jí žaludem nadzvedával dělohu. Martin držel Kristýnu pevně za prdelku , občas jí plácl jednou dlaní. Každé se líbí když jí mrdá můj čurák. Byla to neuvěřitelná podívaná, lepší jak porno video. Honil jsem si divoce ptáka, při pohledu na zajíždějící ocas do píči mé přítelkyně a na její velká prsa, jenž se divoce houpala a pleskala o sebe v rytmu Martinových přírazů.

Podle hekání jsem poznal, že už to na něj jde. Jen zaklonil hlavu, zhluboka oddychoval a přirážel. Kristýna dosáhla svého orgasmu, ruce se jí podlomili a ona se musela opřít o lokte aby nespadla na pusu. Udělal pár rychlých přírazů a pak jeden mohutný a celé jeho tělo strnulo v příjemné křeči orgasmu. Jen krátké nepatrné pohyby jeho zadku naznačovaly, jak mohutně mu pták cuká v útrobách kundy mé Kristýnky, do které stříká své semeno.

Když jsem se znova podíval do stanu, cumlala Kristýna Martinův povadlý ocas a čistila ho od zbytku semene. Bylo evidentní, že pro oba byl už konec. Raději jsem se opatrně vrátil do našeho stanu a když tam po pěti minutách dorazila Kristýna, dělal jsem že spím. Pro ten večer to sice skončilo, ale věděl jsem, že to byl teprve začátek.

Určitě se Martin nespokojí jen s jedinou nocí a bude hledat další příležitost jak si s mou holkou zašukat. A to se mi potvrdilo hned ráno. To Kristýna vstala opět dřív jak já a vylezla ze stanu, hned jsem uslyšel Martinův hlas jak jí vítal, zřejmě seděl u ohně, a s největší pravděpodobností na ní čekal, asi byli domluveni.

Martin jí totiž uvítal slovy: Opatrně jsem se přesunul k zipu a pootevřel jsem ho tak, abych aspoň něco viděl. Stála před Martinem, který seděl u ohniště.

Martin se pousmál a pak jedním pohybem vytáhl ze slipů, které měl na sobě, povadlého čuráka , a začal si ho honit. Kristýna se rozhlédla kolem tábořiště , aby se ujistila, že ještě spíme. Pak se podívala na Martina. Kristýna už nic neříkala, jen ho sledovala, pak se otočila a vykročila směrem k lesu.

Martin jí chvíli sledoval, ale nakonec se zvedl a vykročil za ní. Chvíli jsem přemýšlel, jestli mám vylézt ze stanu a jít se tam podívat. Nakonec zvědavost vyhrála a já tak učinil. Opatrně jsem se plížil lesem, abych na ně po minutě narazil. Kristýna si zrovna v rychlosti přetahovala tričko přes hlavu, takže opět vystavila na obdiv velká prsa, ale to už jí Martin obracel čelem ke kmeni stromu, u kterého stáli a o který se Kristýna hned opřela rukama a vyšpulila prdelku.

Martin na nic nečekal, zatím co jednou rukou si honil ocas , druhou dal na stranu tanga a už tlačil čuráka do její kundy. Zajel tam poměrně rychle a Kristýna přitom zasténala rozkoší. Martin uchopil jeji zadeček pevně do svých rukou a začal zběsile přirážet, čím způsoboval Kristýně značnou rozkoš.

Tu dávala najevo slastným sténáním. Martin udělal ještě pár přírazů a pak i on dosáhl svého vrcholu. Zarazil čuráka hluboko do Kristýniny kundy , že jeho žalud musela cítit až na děloze a už jí plnil svou mrdkou.

Oba se ze svých orgasmů vzpamatovali po necelé minutě. Martin svého čuráka vytáhl z Kristýniny kundy a ta si hned dřepla, aby jej vsála do úst a očistila od semene a milostných šťáv z její píči. Když byl konečně čistý, vstala Kristýna a hned ze země sebrala své tričko, aby si jej oblékla a měla se k odchodu. Ta se jen na něj otočila a usmála se.

Zašukal , tak co víc bys chtěl? Vydržíš to do večera ne? Dalo mi dost práce abych se nepozorovaně dostal před ní a usedl k ohni. Když mě tam našla, byla dost překvapená, ale nedávala to na sobě moc znát. Dokonce se mi klekla obkročmo na klín a začala se se mnou vášnivě líbat. Cesta dál probíhala v klidu, Martin neustále pokukoval po Kristýně, ta si ho moc nevšímala.

Další noční zastávka byla naplánována v jednom kempu. Dorazili jsme tam za soumraku, a hned si našli vhodné místo pro naše stany. Jako minule i teď si Martin postavil stan dál od nás a přitom nenápadně pokukoval po Kristýně. A ta dělala, jako že ho nevidí. Nakonec bylo vše postaveno a mohlo se vyrazit do hospody, která byla v areálu kempu. Klasická to hospoda, ale bylo tam příjemně, popíjeli jsme a bavili se mezi sebou, Katka s Kristýnou seděli vedle Martina a já s Petrem jsme seděli naproti nim.

I když jsem se těm jako by náhodným dotykům, nebo dotykům z legrace, které Martin obšťastňovával obě naše holky smál, jako Petr, věděl jsem své. Jen mě začalo zajímat, jestli už měl Martin čest s Katkou, která taky nebyla ošklivá holka. Postavu měla dokonce lepší jak Kristýna hubenější ploché bříško a opravdu malý zadeček, ale také měla menší prsa, sice to byly pěkné plné dvojky, ale vedle Kristýniných moc nevynikala.

Proto také přitahovala Kristýna více pozornosti jak Katka. Čas ubíhal a mě se vlivem většího množství alkoholu, kterým jsem se snažil zahnat představy, jak Martin šuká mou holku, udělalo špatně, takže jsem se u stolu omluvil a šel si lehnout do stanu.

Kristýna mě chtěla doprovodit, ale ani nevím proč, prostě jsem jí řekl, že je to dobré a ať se dobře baví. Mé kroky však nemířili do stanu, ale na nedaleké záchody, kde jsem si pořádně ulevil. Po půl hodině mi už tak špatně nebylo. Zrovna jsem chtěl vyjít z kabinky a chtěl opustit záchodky, když jsem zaslechl známé hlasy, které patřily Petrovi, Martinovi, Katce a Kristýně.

Neboj Ki k i, ja to tomu tvýmu neřeknu a stejně sem tě chtěl vidět nahou. Spatřil jsem je hned vedle něho. Petr s Kristýnou stáli naproti Katce, za kterou stál Martin a objema rukama hladil její prsa. Co hladil, dokonce i mírně mačkal, přes látku tílka, které si na sebe Katka vzala. Kristýna a Petr se tomu jen smáli. Že bych si i já dopřál a splnil si svůj sen? Všichni se smáli, Kristýna dokonce zvedla své ruce a dala je za hlavu tak, že objala Petrův krček, čímž více napnula sv é velké kozy.

A všichni se jen smáli. To už však jedna Martinova ruka sklouzla níže přes bříško mezi Katčiny nohy, aby zajela pod sukýnku kterou měla na sobě. Petr se jen usmál.

Si pomož," pravila po chvíli Kristýna a zavrtěla zadečkem po Petrově klínu. Ten okamžitě sundal svoje ruce z jejích prsou a začal rozepínat knoflíček u džín a pak zip, aby je mírně stáhl dolu a mohl zajet rukou do jejího klína. Katka už měla sukýnku vyhrnutou k pasu, takže bylo vidět, jak Martin do ní zasouvá dva prsty a druhou rukou přitom mačká jedno její prso.

Petr se pokoušel o to samé. Kristýně spadli kalhoty až ke kotníkům, byla mírně rozkročena a tak jako Káťa i ona slastně sténala. Jinak se asi zblázním," zasténala Kristýna. Stál jsem u okna a nevěřil jsem, co se tam děje. Jako bych byl v transu ze kterého mě vytrhl Martinův hlas. Rychle jsem skočil do poslední kabinky a opatrně přivřel dveře a v tom okamžiku dovnitř vešel Martin a za ním hned Katka a Kristýna s Petrem. Přitom se provokativně koukla na Petra. Ten neodolal a hned na velká prsa, která byla osvobozena z podprsenky sáhl přes tričko a pak pod něj zajel j ednou rukou a obě prsa prohmátl.

To už však šla Kristýna do kolen a jen co klečela a měla jeho čuráka před obličejem , vsála ho do pusy a začala vášnivě kouřit. Petr se jen ohnul v zádech a začal si vychutnávat rozkoš, kterou mu Kristýnina ústa způsobovala. To ho Kristýna chytla pevně za zadek a snažila se ještě víc. Katka se snažila o to samé.

Klečela před Martinem a pokoušela se vášnivě kouřit jeho velkého čuráka. Dělalo mu to dobře, ale pokukoval po Petrovi a podle výrazu který sem na chvíli zahlédl mu snad i záviděl. Možná i proto naznačil Katce, aby přestala.

Stáhl ze sebe kraťasy i slipy a šel do kleku, přitom si položil opatrně Katku na záda. A pak udělal to co včera s Kristýnou ve stanu.

Přišoupl si Katku k sobě, dal na stranu kalhotky a do Katčiny kundy doslova zarazil svého čuráka. Přitom Katka slastně sténala a její tělo se třáslo v návalech rozkoše. To už však Martin začal rychle jezdit svým čurákem v její kund ě a tak si už Katka naplno vychutnávala rozkoš, kterou jí Martinův ocas způsoboval.

To Petr si kouření od Kristýny vychutnával. Jeho o poznání menší čurák , jak byl Martinův, zajížděl do její pusinky až po koule a skoro to vypadalo že se takhle i udělá. Ale nakonec i on se odtáhl od Kristýny a úplně ze sebe stáhl kraťasy. To Katka asi stačila postřehnout protože zasténala dost nahlas: To už ho Kristýna vedla do kabinky která sousedila s tou, kde jsem se schovával.

Dveře se za nimi zavřeli a já měl nutkání se podívat přes okraj, co se tam děje. Katka už dost hlasitě sténala, zřejmě na ní šel orgasmus a dávala to poměrně hlasitě najevo, i Petr s Kristýnou dělali docela hluk, takže jsem si stoupl opatrně na místu a pak na špičky a nakoukl do vedlejší kabinky. Kristýna byla opřena o dveře přitom honila Petrovi jeho ptáka a najednou mu z něho stáhla gumu. Druhou rukou udělala gesto, aby byl potichu a zašeptala: Krásně do ní zajel.

Bylo slyšet jak Martin ještě více přitvrdil ve svých přírazech. Jak mě krasně roztahuje kundu ," sténala Kristýna, zatím co už doslova poskakovala na Petrově ocasu. Ach to je krása. Ukaž mi prosím kozy," na to Petr, který se pokoušel držet Kristýnu za pas a hladit jí přes tričko její velká prsa současně. Kristýna mu vyhověla a hned si přetáhla tričko přes hlavu a začala se s Petrem vášnivě líbat a přitom začal Petr přirážet svým zadkem, takže jeho pták ještě rychleji jezdil v Kristýnině kund ě.

Stejně jako Katka s Martinem. Z odrazu zrcadla na protější stěně jsem zahlédl, jak Katka klečí a Martin jí šukal tvrdě zezadu. Ale já se věnoval hlavně Petrovi a Kristýně. Oba stáli, Kristýna měla jednu nohu na záchodové míse a opírala se rukama o stěnu, Petr stál za ní a zrovna svého ptáka zasouval zpět do Kristýniny kundy.

Marcelka přiklekla a dala se do toho. Nejdřív jsem jí málem natrhnul koutky, protože k dýlce mýho chlapáka patří i odpovídající průměr — 6,5cm, ale pak už to šlo celkem dobře. Když si utřela pusu, byl jsem aspoň pro tu chvíli docela spokojenej. Moc zkušeností s kouřením sice neměla, ale nadšení jí určitě nechybělo. Když jsme se loučili slíbila mi někdy opáčko a pak řekla jednu větu, která je vlastně příčinou toho, že teď hledám v seznamce na internetu.

Zkus to na internetu. Mohla by ti dát dobrou školu a ty bys mě pak mohl po troškách doučovat jak to zvládnout. Fakt bych to ráda zkusila, ale moc se bojím. Starší ženský se mi vždycky líbily, zvlášť když měly nějaký to kilo navíc a na správnejch místech. To je ten druhej důvod. Tak teď sedím u počítače a listuju v erotický seznamce. Nakonec jsem našel dva inzeráty od kterých jsem si dost sliboval. Věděl jsem, že dřív jak zítra pravděpodobně nic nemůže přijít, tak jsem přeskočil na erotické stránky a zahájil masáž ocasu.

Prohlížel jsem asi třetí galerii, když mi cinknul mail. Zrovna jsem byl v nejlepším a jak říkává můj tatík, od rozdělané práce se nemá odcházet. Když jsem pak otevřel maily, byla tam odpověď od té první. Navrhovala schůzku v nedalekém městečku na nádraží. Ještě jsme přes mail domluvili podrobnosti jako, kdy, jak se poznáme a tak dál a už jsem se mohl těšit na páteční večer. Už jsem chtěl vypnout počítač, když znovu cinknul mail. Byla tam jen stručná zpráva.

Chvíli trvalo než jsme se našli, ale stálo to za to. A co mi s ní m budeš dělat? Abys mi pak nezvadnul po prvním čísle a nechtěl domů k mámě! Asi za dvacet vteřin se znovu ozvala. Bylo v tom překlepů, že jsem to sotva přečet. Musela mít orgasmus jako blázen. Bydlela na druhém konci města. Dala mi rovnou adresu, když už se prý známe tak intimně, můžem se sejít rovnou u ní a můžu tam i přespat. Doma jsem ohlásil, že na víkend jedu na čundr a těšil se na pátek.

Koneckonců je to už zítra. Vlak kupodivu neměl zpoždění. Vystoupil jsem a vydal se hledat stánek s novinami. Jak jsem předpokládal, byl nedaleko východu z nádraží. Pak jsem jí uviděl. Na první pohled nic moc. Vysoká asi jako já, měřím cm , silnější ženská v letních šatech s vlčími máky a červenou kabelkou. V tu chvíli proletěl nástupištěm závan větru od projíždějícího rychlíku a přitisknul jí šaty těsně na tělo.

Tak ten druhej pohled už stál opravdu za to. Nejmíň čtyřky prsa, nádherném kulatej zadek a moc hezky formovaný nohy. Všimnul si toho i můj čurák a hned se zájmem zvednul hlavu, až se mi udělala boule na kraťasech. Pořád si mě ještě nevšimla a já se najednou nemohl rozhodnout jak jí oslovit. Jen jsem stál a zíral. Sjela mě pohledem, trochu to s ní škublo, ale pak se na mě usmála a zamířila ke mně.

Pak mi to došlo. Chvíli jsme tam stáli a plkali. Teda plkala spíš ona, já jen stál a civěl. Je vedro a ty musíš být z toho vlaku celý zpocený. Cestou jsem konečně našel řeč, takže už jsem odvedl i svůj díl hovoru.

Přitom jsem jí pořád pokukoval po nohách. Sukně se jí při řízení vyhrnula a ten pohled stál za to. Čurák už mi zase stál jako stožár. Už jsem to nevydržel a položil jí ruku na koleno. Cesta trvala asi dvacet minut a skončili jsme v zatopené pískovně hezký kousek od města. Nebyla tam ani noha. Vylezli jsme z auta, Míla tak se jmenovala roztáhla deku a stáhla si šaty přes hlavu.

Měla pod nimi jen žluté bikiny. Ocas mi zapružil jako struna. Skutečně bylo na co koukat. Ty kozy byly nejmíň pětky. Shodil jsem krosnu na zem a hrnul se k ní. Čůrák mi hrozil roztrhnout slipy i s kraťasama. Pohled jí na něj sklouznul, malinko sykla, ale pak mě zarazila. Zachichotala se jako malá holka a s rozběhem vletěla do vody. Co mi zbývalo, shodil jsem triko a kraťasy a vletěl za ní.

Ta voda byla jen o málo teplejší než horskej potok. Hned jsem měl po potížích s ocasem. Z toho šoku se zcvrknul jako t kanička. Než jsem se vzpamatoval Míla už byla zpátky na břehu a ležela na dece. Vylezl jsem z vody a zamířil k ní. Ležela na břiše a ohlídla se po mně přes rameno. Nejdřív mě pohladila na prsou, pak se vydaly přes břicho níž, až skončily u slipů. Upřeně pozorovala bouli na mejch slipech a trochu skousla dolní ret. Pak mi přesunula ruce na boky, chytla gumu u slipů a zatáhla směrem ke kolenům.

Čůrák mi stál tak, že se v e slipech vzpříčil. Jemně podebrala gumu u slipů a stáhla mi je ke kolenům. Rozšířily se jí panenky. Jakoby bojácně natáhla ruku a pohladila fialovýho žaluda, který na ní shlížel z výšky 23 cm.

Pak její prsty pevně obemknuly m ého čuráka a zahájily po něm průzkumnou cestu nahoru a zase dolů. Přitom se mi neustále upřeně dívala do očí. Najednou se k němu sklonila slízla kapičku z jeho špičky a pak na něj pomalu a s rozmyslem vypustila z pusy slinu. Její ruka zvýšila tempo a mě se rozklepaly kolena. Natáhl jsem ruku a chytil jí za ramínko podprsenky.

Najednou se sklonila a nechala můj zduřelý o cas vklouznout do pusy. To už ale na mě bylo moc. V koulích mi zabublalo, z hrdla mi vyletělo přidušené zachroptění a z ocasu půlmetrovým obloukem kaskáda bílýho semene.

Míla na poslední chvíli uhnula a teď mi dál tvrdě zpracovávala ocas rukou a já stříkal jako o život. Trvalo to snad minutu. Pak mi konečně začal trochu měknout a Mílina ruka zvolnila tempo. Padl jsem na záda a vyčerpaně oddychoval. Vtom jsem na ocase ucítil její rty a vzápětí mi z něj vysála poslední kapky. Pak zvedla hlavu a zadívala se mi do očí. Ležela na boku, můj ocas ještě držela v ruce a druhou rukou si lehce projížděla v rozkrok u přes píču.

Najednou vyskočila na nohy a rozkročila se nade mnou. Ještě než se jí kozy vyvalily ven přidržela si jí a pak jí pomalu kousek po kousku sundávala. A bylo se na co dívat. Měla nádherný hruškovitý kozy s obrovskejma tmavěhnědejma dvorcema, ze kterejch čněly teď už asi dost vzrušený bradavky jako lískový oříšky. Předklonila se a zahoupala mi jima před obličejem. Dřív byl takovej mazlivej, skoro maminkovskej, tedy pokud vám vlastní matka honí čuráka , ale teď už to byla ženská, rozdělaná zralá ženská, která ví co chce.

Natáhl jsem ruku, abych ty nádherný vemena pohladil, ale sáhnul jsem do prázdna. Stála půl kroku ode mne, úplně vzpřímená, pravou ruku zasunutou pod kalhotkama a levou si mnula bradavku. V tu chvíli mohla chtít cokoliv. Lehce se předklonila, kozy se zhouply směrem ke mně a pak si stáhla kalhotky. Chlupatou k undu měla zarostlou hustým tmavým porostem, ale bylo vidět, že je pečlivě upravený.

Levačkou opět uchopila kozu a pravačkou zamířila do klína. Nejdřív ho jen lehce projela prsty, pak trochu přidřepla a konečně jsem uviděl její rozchlípnutou kundu. Z porostu trčel poštěvák jak fazole. Lehce ho protáhla mezi prsty, vzdychla při tom a najednou si vrazila tři prsty přímo do píči. Při tom všem mě stále upřeně pozorovala. Ocas už mi zase trčel jako sloup.

Vzápětí se otočila vystrčila na mě ten svůj nádhernej zadek a nacpala si ty tři prsty do kundy zezadu. Byl jsem jak uhranutej, čurák m ně trčel jak kostelní věž, ale nezmohl jsem se na nic, jen jsem zíral. Pak mi konečně zase naskočily životní funkce a moje ruka zamířila k ocasu, protože na Mílu jsem dosáhnout nemohl.

Tak blízko, že jsem ucítil vůni její rozdrážděný kundy. Byl jsem k zešílení vyrajcovanej, ale přece jen mi došlo jedno, když zaútočím tvrdě za chvíli je moje a za další chvíli vytečeme oba. Když to ještě chvíli vydržím a budu jí jen dráždit, no pak by mohlo přijít něco jako malej atomovej výbuch. Přisál jsem se na její rozpálenou píču. Zlehka jsem jí prolíznul, ale poštěváku, kterej už nevypadal jako fazole, ale spíš jako malej ztopořenej čurák , jsem se jazykem vyhnul.

Tekla jako Niagara a já bloudil jazykem mezi pysky, občas jsem vyjel ve n a olíznul jí třísla pak jsem se vrátil k puklině a nacpal jí ho přímo do kundy , ale poštěváku jsem se dál vyhýbal.

Kňučela jako štěně, přirážela proti mýmu jazyku, jednou rukou mi tlačila hlavu do klína a druhou si drtila ty nádherný kozy. Podebral jsem jazykem poštěvák, vsál ho mezi rty a začal kouřit, měla ho už jak malýho č u ráka.

Šťáva z ní tekla proudem, měl jsem jí plnou pusu a z brady mi ukapávala na prsa. Vtom se mi vyškubla, strčila mě do prsou až jsem se převalil na záda. Skočila na mě, chytla mě za ocas a prskla mi do obličeje: To co následovalo potom se nedá popsat. Č u rák do ní navzdory svým třiadvaceti centimetrům zajel jako po másle a začala spanilá jízda.

Z předchozího rajcování jsem měl ocas tak napruženej, že jsem myslel, že sotva do ní zajedu, budu hotovej. Skákala po mě jak pominutá, narážela se na ocas až na doraz, kozama mě mlátila přes obličej a chroptěla ty nejnádhernější oplzlosti, který jsem doteďka znal jen z pornofilmů.

Vzepjal jsem se, zarazil ho do ní co nejhlouběji a Ne to není přesný. Explodovali jsme oba, najednou. A pak byla najednou tma a ticho. Když jsem přišel k sobě, špatně se mi dýchalo. Míla totiž pořád ještě ležela na mně a slabounce se chvěla. Pohladil jsem jí po vlasech a zjistil, že je má úplně mokré.

Mílina hlava se pohnula. Nejdřív mě políbila na prsa, pak na krk a všechno jsme to zakončili předlouhým francouzákem. Než jsem jí stačil zarazit, nadzvedla se a můj poloměký ocas z ní s mlasknutím vyklouzl.

Hned za ním mi dopadla na břicho sprcha mého vlastního semena. Mílina hlava se sklonila k mému břichu a začala slízávat všechno co z ní vyteklo. Jen jsem přikývl a vsunul hlavu mezi její nohy, kde na mě čekala její pořád ještě poloroztažená kunda, ze které vytékal slábnoucí pramínek mého semena.

Její vůně a chuť mě pozvolna znovu přiváděly k životu. Když si toho všimla, pustila můj ocas a stáhla kolena k sobě. A přijel jsem kolem páté, Pustil jsem to z hlavy a šel se namočit a spláchnout zbytky semena a Míliny vůně. Vždyť noc je ještě mladá Cesta k Míle netrvala ani 10 minut. Bydlela v malém rodinném domku na kraji městečka. Nejbližší stavení bylo asi m směrem k centru.

Zajela s autem rovnou do garáže. Proč to jsem pochopil vzápětí, když zavřela vrata zevnítř, vytáhla z kabelky klíče a zamířila ke dveřím vzadu v garáži. Vešli jsme do předsíně a já jí uchopil zezadu za boky. Zavrněla, naklonila se zpátky přes rameno, políbila mě do koutku úst. Vzápětí se mi ale vykroutila i když mě při tom nezapomněla pohladit po bouli na kalhotech, která už zase dosahovala úctyhodných rozměrů. Zamířil jsem za Mílou do kuchyně.

Jestli chceš, koupelna je v předsíni, nebo si pusť televizi, nebo video, Kazety jsou ve stolku pod televizí Sice jsem před chvílí vylezl z vody, ale jak říkává moje máma, čistoty není nikdy dost. Dal jsem si sprchu, pečlivě jsem se vydrbal a jenom v osušce zamířil do obýváku.

Udělal jsem si pohodlí na gauči a porozhlédl se kolem. Na první pohled, jako Míla, nic moc. Rozhodl jsem se prozkoumat videokazety. Vzápětí jsem pochopil, proč mě na ně Míla upozornila. Skříňka pod televizí byla nacpaná pornem. Našlo by se tam snad všechno. Orál, anál, fisting, grupáč, lesbo a dokonce tam bylo i pár kazet s gay pornem.

Ve spodní poličce se povalovala pouta a ještě nějaké pomůcky, které jsem ale, nedovedl identifikovat. A to si troufám říct, že jsem teoretickou přípravu rozhodně nezanedbával. Vybral jsem jednu kazetu, jejíž obal sliboval dobře vyvinuté herce i herečky a zasunul jí do videa. Ocas se mi ztopořil jako svíce a já zajel rukou pod osušku a začal ho zlehka honit. V tom se otevřely dveře z kuchyně a vešla Míla s podnosem. Ten v tu chvíli, ale rozhodně nebyl hlavním předmětem mého zájmu.

Moje paní se totiž stačila mezitím také převléknout. Oblékla si kratičké černé šaty s velikým dekoltem, takže jí skoro vykukovaly bradavky, na nohou měla černé lodičky s vysokými podpatky a černé síťované punčochy, přes šatičky malou bílou krajkovou zástěrku a ve vlasech bílou krajkovou čelenku. No hotová služtička, nebo pokojská z pornofilmů.

Pustil jsem ocas z ruky a vstal a vykročil směrem k ní. V očích se jí zablýsklo a bylo vidět, že má z mého očividného obdivu a vzrušení radost. Než jsem k ní dorazil, zastavila mě. Sukně jí povyjela po krásných stehnech a jestli mě zrak nešálil, neměla kalhotky.

Připadalo mi to troch ulítlý, jíst a při tom si honit čuráka , ale snažil jsem se jí udělat radost. Vzal jsem si obložený chlebíček a při tom si lehce masíroval ocas. Jinak to ani dopadnout nemohlo. Chlebíček skončil na koberci. Udělala si pohodlí, roztáhla nohy a projela prsty černou houštinu. Růžovým okem na mě mrknul poštěvák. Klekl jsem si na zem mezi její nohy a začal šunku olizovat. To všechno pochopitelně tak, aby poštěvák skrytý pod šunkou nepřišel zkrátka. Zrychlený dech a občasné hluboké nadechnutí s tichým zakňučením mi zvěstovaly, že jsem zvolil správný postup.

Zvedl jsem oči vzhůru a uviděl Mílin levý prs vyhřezlý z výstřihu, a palec a ukazovák levé ruky, které jemně žmoulaly bradavku, zatímco její druhá ruka mně hladila ve vlasech.

Na honění ocasu jsem dávno zapomněl, zuby jsem sebral šunku, sežvýkal a spolkl a do zvlhlé píči jsem zabořil dva prsty pravačky, zatímco ukazovák levačky zkoumal Mílin anál. Její pravá ruka najednou pevněji sevřela mé vlasy a odtáhla mi hlavu od poštěváka.

Víš , mrdat může každej chlap, kterýmu se postaví a taky každá ženská, která nemá kolena srostlý k sobě, ale když chceš, aby to bylo opravdu nádherný a úplně na doraz, musíš se zbavit všech zábran a ty mizí s rostoucím vzrušením Když pospícháš, uděláš se taky, ale o spoustu rozkoše se ošidíš a toho druhýho taky Pochopitelně, že ne únavou, ale vzrušením, protože ten pohled, který se mi naskýtal naproti v křesle, stál opravdu za to.

Mílina ruka rejdila mezi pysky jak posedlá. Hned je tahala, hned je mnula, mezitím lehce poklepávala na poštěváka, nebo ho sevřeného mezi palcem a ukazováčkem honila jako mal ého čuráka. Už jí v ní pěkně čvachtalo a vůně její šťávy, která se z ní řinula, dosahovala až ke mně. Tempo mojí levačky se kvapem zvyšovalo a v koulích se mi začínalo vařit semeno. Chvíle, kdy to ze mě vylítne jak z hydrantu se nezadržitelně blížila.

Míla ale rozhodně nebyla včerejší. Uviděla jak rudnu ve tváři a vycházím podbřiškem vlastní ruce vstříc Bylo to skutečně na poslední chvíli. Ještě dva nebo tři tahy a neodvolatelně bych stříkal mrdku. Držela mne za zápěstí a dívala se mi do očí. Když poznala, že je nebezpečí zažehnáno, přimáčkla se mi kozama na obličej. Musíš si umět poručit Pravačkou jsem si přidržel její kozu u rtů a zatímco moje levá ruka masírovala místo na kostrči, kde začínala rýha jejího nádherného zadku, moje rty a jazyk usilovně zpracovávaly její bradavky.

Byla už taky pěkně rozjetá, ale měla v tom sebeovládání rozhodně delší cvik. Pak mi zatlačila ruce za hlavu a dala se do toho. Její rty zahájily okružní cestu po mém těle a nevynechaly jediné citlivé místečko. Oční víčka, rty, ušní lalůčky, krk, prsní bradavky, břicho, podbřišek Jestli se ho jenom dotkne, vylítne to ze mě všechno.

Na hranici ochlupení přestala. Ocas mi úplně drnčel a ona si sedla vedle mě na gauč a svlékala si zbytky úboru pokojské, které na ní ještě zůstaly. Zvedl jsem se jako omámený a sklonil se k ní. Teď ti to vrátím, blesklo mi hlavou. Rukama jsem se opřel vedle jejích ramen a začal jí líbat.

Opakoval jsem její postup s tím rozdílem, že nejcitlivějším místům jsem se vyhýbal. Stejně jí to rajcovalo, snad ještě víc než mě. Občas jsem se otřel o její břicho, prsa nebo stehna svým ztopořeným č u rákem a vždycky to vyvolalo zasyknutí nebo povzdech.

Pak jsem se svezl na kolena, dýchl jí do chlupů, na teď už pořádně rozmokřené kundě, vystrčil mezi rty špičku jazyka a vzhlédl k ní. Oční víčka měla zavřená, hryzala si spodní ret a ruce křečovitě zaťaté do potahu gauče. Znovu jsem jí lehce dýchl na poštěváka a ona se mi prohnula klínem vstříc mému jazyku. Vstal jsem a než stačila otevřít oči, přejel jsem jí svým zkamenělým ocasem pod bradou. Pak jsem jí doteky nalitého žaludu obkroužil ústa a pokračoval směrem k jejím bolestivě ztopořeným bradavkám.

Teď chtěla ona mne. Pak její ruce chytily můj zadek a ona vsála můj nabobtnalý o cas do pusy. Doširoka otevřenýma očima se mi vpila do obličeje a moje zkameněl ej čurák mizel v její puse hlouběji a hlouběji. To co jsem ucítil na žaludu musely být mandle, ale ona se jen zhluboka nadechla a Její rty se zastavily u kořene mého ocasu. Pak pomaloučku couvala a když žalud opouštěl její ústa, lehce ho skousla a objela jazykem.

Ještě dvakrát ho lehce zmáčkla a pak se položila zpátky do polštářů. Moje prsty jí přejely po rtech a zamiřily přes chvějící se prsa k jejímu klínu. Zárověň s polibkem jsem jí vsunul do kundy tři prsty a ještě v průběhu polibku přidal čtvrtý. Lehce jsem jimi pohyboval a blížil se rty k jejímu poštěváku. Čněl z promočené houštiny jako poslední článek palce. Vsál jsem ho mezi rty. Zakvílení mi prozradilo, že naše hrátky se blíží kvapem do finále. Prsty levačky jsem uchopil frajtra jako penis a nekonečně jemně jsem jí ho začal honit.

Špičkou jazyka jsem olizoval jeho vrcholek. Náhle mě Míla uchopila za vlasy a přitáhla k sobě nahoru. Její ruka vnikla mezi moje stehna a začala mi mnout pytlík a druhou rukou mi lehce přejela ocas. Přirazil jsem a cítil jak jsem se tím bezohledným šťouchem prodral až na dno. Uchopila mě za boky a začala určovat tempo. Takhle ale, přestože jsem cítil její poševní svaly svírající mého čuráka jako v kleštích, plul jsem spolu s ní na vlnách rozkoše, téměř n a vrcholu Tempo přirážení se stále zvolňovalo.

Přesto naše vzrušení neklesalo. Najednou se Míla zkroutila jako ještěrka a vyklouzla z pode mne. Než jsem mohl začít protestovat, chytla můj ocas, pevně ho sevřela a její hlava zmizela mezi mými stehny. Jazykem přejela po vnitřních stranách a zamířila k hrázi mezi koulemi a konečníkem. Dvěma prsty mi promasírovala anál a pak ho lehce obkroužila špičkou jazyka.

Czechav seznamka zlín

Jak mě krasně roztahuje kundu ," sténala Kristýna, zatím co už doslova poskakovala na Petrově ocasu. Má holka při nich zasténala slastí a opakovala po každém plesknutí: Nenápadně jsem navrhl své dívce, že bychom i my mohli jít spát a Kristýna přijala. Na první pohled nic moc. To se zase smál potichu Martin a já se snažil uhodnout co se tam stalo.

Folladas follando trio xxx porno madre y tetonas tori black videos de polla actrices del porno gratis porno maduros follando follada romantica chicas porno español negros chicas para descargar videos tranx videos x gratis videos follando pajas porno viejos follando videos gratis porno gratis pormo porno amateur xxx gordas sexis desnudas cachondas folladas videos xxx sexotube videos porno tias en español videos lesvianas calientes videos de tetas negras maduras jade kitty mejor porno francesas ashton pierce follar mamadas de viejas peludas porno orgias lesbianas mujeres tetonas x-art videos porno sado videoporno gratis xxx gratis pareja joven porno gratis nacho vidal anal amateur madura porno anal videos poorno gratis madura española enana follando sexo maduras abuelas videos de lesbianas petardas tube porn videos porno eyaculacion femenina videos pornos de maduras foyando porno español corridasenlaboca jasmine webb zorras peludas videos de pies viejas cachondas folladas tetonas follando web cam xxx orgias porno gratis amater tube chicas exhibicionistas vídeos sexo erotico hentai online gratis animes porno italianas porno gratuitos chicas comiendose el fontanero follando actrices porno videos porno gra videos porno españil bajar porno maduras enfermeras porno español amater follando xx gratis sexsogratis muyputas teen anal videos porno suave videos hd porno rubias 19 sofia rose videos pornos vintagexxx chicas espiadas tetonas desnudas xxx hd embarazada alexistexas orgasmo xxx maduras peludas follando madres follando embarazada alexistexas se folla en castellano tias con mujeres muy peludos fotos porno video hentai gratis xoxos peludos fotos de coños x gratis maduras follando tetas xx mature porn amateur enanos eva angelina hentai porno español porno con videos gratis lesbianas vídeos de viejos videos de gorditas videos tranxesuales xxx cumlouder viejos video porno tube masaje anal españoles penes eyaculando videos porno pelirojas videos videos gratis paris porn bbw follando en español jade kitty mejor porno red porn sexo lisa ann maduras.

con españolas gratis sexsogratis muyputas porn bbw videos de parejas calientes videos videos x-art gratis en hd tube poyas grandes follando videos bixesuales vidios xx maduras trans videos maduras españolas gratis videos porto gratis tetona follando pajas mujeres haciendo pajas gratis putas porno secretarias blacksonblondes peluda follando blancas hentai videos porno porno xx porno folladas webcam sexo maduras swinger porno putas video porn tetas porno lesbico maduras pelis porno porno hd latinas zorras asiaticas cachondas gratis porno transesual gold porno maduritas porotube follando porn free videos porn videos interracial mujeres videos videos xxx madres e hija follando tetas buenas desnudas maduras squirt xxx amater español hd porno de pajas porno asiaticos páginas porno españoles chicas lesbianas viejas chicas sexy porno española follando suegras orientales follando porno de maduras rusas porno madura con asiaticas maduras videos transexuales follar por dinero torbe cortos porno de polla por culo videos porno gratis porno de sexo gorditas pornografia películas pornos online gratis maduras porn porno 18 xxx en playas nudistas xxx amateur cumloude gordasputas corridas cara videos pono grati como locas películas porno x en español xxx morenas videos porno gorditas peliculas x secretaria vídeos porno chicas porno mujeres maduras viejas nekane porno duro anal videos parejas maduras sexo en tetas naturales actrices porno ver videos porno video sexo porno en la folla madre video porno maduras velludas vides porno gratis mujeres follando gorditas peliculas porno tiffany star maduros follando pollas gordas gratis de maduras calientes follando negra actrices porno gratis maduritas videos porno anal chupando pollas grandes porno en castellano videos porn video de sexo videos eroticos videos gratis porn maduras follamdo sexo travesti culazos porno real videos pornos lesbianas españolas striptease porno gratis negras videos de folladas xxx peliculas pornos gratis tetas chicas porno años 70 video anal amateur x españoles gratis lesbico trios holly michaels actrices porno francesas ashton pierce webcam sex duro vintagexxx videos porno videos porno maduras spanish porn maduras gratis porno asiaticas porno negra culona porno español videos videos pornos masturbacion lesbianas pornstars famosas jovenes desnudos video sexo gratis videos de maduras españolas follando chicas del porno castings porno casting porno de coño negras gordas bbw amigas lesbianas videos demaduras lenceria porno twink porno actrices xxx webcam gratis porno checas sexo con jovenes follando en español videos de dibujos manga hentay cumloder videos eroticos de lesvianas folladas anal duro videos pornos españolas amateur porno animado asiaticas maduras gratis pornoxx tias con jovenes putas pajas despedida de madres videos pornos xx videos poeno gratis vídeos porno españil vintagexxx videos porno lesbianas sexo lesbico forzada xxx morenas x laura lion ver películas pornos de polla larga como chupar coño mojado videos porno de nacho vidal en español maduras tetonas sex porn chicas pornos gratis descargar video porno milf vids porn porno hd videos porno lesbicas xxx videos tetas películas pornográficas gratis cumlouder porno de trios x gratis maduras videos sadomaso video xxx vidios pornos abuelas gratis en coños peludos sexo gratis madura caliente lesbianas penetracion vaginal interracial chicas latinas culonas gratis videos porno grati video porno maduras porno peludos sexo massage porn videos porno de viejas mujeres maduras hannah montada videos pornos lesbianas porno sexi porno maduras.

cumlouder maduritas. con chicas negras porno amateur porno transexual tube español videos pornos xxx gratis españoles xxx videos xx porn bus maduras.

Lezbicky foto lea da mae

NORNIK OLOMOUC EROTICKE VIDEA