Video lesbicky eva bar liberec

video lesbicky eva bar liberec

Vlastně spíš ještě méně. To co opravdu nejvíce přibližuje křesťanské myšlení šílenství je jejich schopnost považovat dvě nebo i více vzájemně rozporná tvrzení za pravdivá současně. Zkrátka, křesťanství z vnějšku vlastně není hezké, zvláště pokud o něm něco víte i z jiných zdrojů, než z řečí křesťanů. Mou otázkou pro křesťanské přátele je: Opravdu potřebujete právě tento program? Opravdu vás nic nenaplňuje tolik, jako právě tohle?

Zatím nejlepší rekapitulace výhrad proti náboženské indoktrinaci a manipulaci. Přesně tak se má postupovat! Ukázat, že vadný je především obsah křesťanství! Když jsem se naposledy bavil se svojí matkou 64 o náboženské víře a dával podobné argumenty, tak ona přiznala, že mám v mnohém pravdu a že ona taky některé věci z bible nebere.

Ale že bude věřící dál. Protože by neměla ke komu volat, když jí bude úzko. Přišlo mi ji líto. Když mi takto pobožný člověk přizná, že chce věřit, protože chce mít ke komu se modlit, tak co na to říct?

Ale ne všichni pobožní to takto mají. Co jsem poznal pobožné na serveru krestanske-diskuse-net už zaniklé a granosalis a doktorka, tak motivace velké části pobožných je odporná. Z každého jejich příspěvku je cítit úporná touha manipulovat, ovládat.

A náboženství je prostředek k ovládaní druhých lidí. Jejich jedinou snahou je dostat ostatní lidi do fáze přijetí jejich víry, aby je skrze toto mohli řídit a kurvit jim životy.

Je to tak odporné. Za další ta pýcha. Ano, jak píše v článku Petr Tomek — nadutost. To je něco neskutečného. S tak tupými a přitom nadutými lidmi se nikde jinde nedá setkat než v pobožné ZOO. Jsem už přes rok po dekonverzi, ale stále nevycházím z údivu, do jak odporného světa jsem to kdysi chodil. Ale musím říct, že v reálu jsem tolik špíny a bahna, jako na netu u pobožných neviděl. Asi to líp maskovali a na netu v anonymitě popustili stavidla své pokaženosti.

Jak píšu výše, nejstrašnější je ta úporná, fanatická snaha donutit všechny lidi ke kvákání téhož. Pobožní, které jsem poznal na netu, nenávidí pluralitu, nenávidí možnost výběru, nenávidí svobodu. A to je nehroznější. Že svoji ideologii, svoji knížku nadřadili na úplně všechno. I nad životy lidí. Oni pohrdají životy lidí. Jejich fanatismus a jejich knížka je jejich bůh a tomu budou sloužit, i kdyby měli skapat…. Všechny totalitní ideologie až magicky přitahují porouchané osobnosti.

A když vadný člověk s povahovou vadou, který je v praktickém životě neschopný, se chopí ideologie, stane se z něj rázem pan Někdo. A už má prapor, kterým může vítězně mávat, už má meč v ruce — tedy ideologii. Mně se chce z pobožných zvracet…. Já bych neřekl, že Abrahám a Izák jsou oslava šílenství. Věřícícího nemá nabádat aby zabíjel, uslyší-li v hlavě hlasy vyzývající ho k tomu, ale aby zabíjel, uslyší-li hlas vycházející z hlavy kněze. Vy řeknete že víra je proti rozumu a neuvede žádné argumenty.

Minimum křestanů neuznává evoluční teorii a na školách se normálně vyučuje. Bůh v křestanství je milosrdný když sám zemřel za naše hříchy, spravedlnost není na tomto světě tady umírají nevinní ale v nebi bude.

Ve starém zákoně je tím hlavně myšleno že bůh trestá hříchy a Židé tím chtěli ukázat jak je Bůh mocný a také to že na světě není spravedlnost. Podle jedné postavy v bibli řeknete že je špatné být křestanem. Příběhem o Adamovi a Evě se ukazuje že lidé zhřešili a hřeší a odešli a odchází od boha. Bůh může zemřít za hříchy když je všemohoucí mohl to udělat i jinak.

Takové pojetí duchů a andělů mají jenom blázni ale křestané věří že dábel se e snaží svést a bůh jim pomoct. Pokora je podle mě dobrá a člověk tím umenšuje svoje touhy a snaží se myslet na boha. Ostatní věci jsou jenom špatnosti křestnů a jejich chyby. Bohužel už musím jít. Součástí rozumu je logika a porovnávání zjevné reality.

Co je na víře logického? Zjevná realita-umíráme úplně stejně jako zvířata a rostliny,tak proč bychom měli mít nějaká privilegia v podobě života věčného opomenu fakt že by to byl život v otroctví a kdo by o to stál? Jen věřící magor tedy narušený člověk jak se tady o tom zmiňuje komentátor nade mnou ,takže bychom oproti ostatnímu měli mít toto privilegium protože si to přejeme?

Ale naše přání přeci nemá nic společného s Pravdou. Pokora je opravdu dobrá,protože je opakem pýchy a jak známo pýcha předchází pád.

Kdo nosí nos nahoru tak si nevšimne o co klopýtne……ale proč při té pokoře myslet na něco s největší pravděpodobností nereálného neabstraktního Boha v teistickém smyslu?

Oni jich mají málo? K čemu je katolický svatý dobrý? Tak leda k oblbování katolických ovcí. Poslyš Hraničáři,ty máš také nějakou lehkou deviaci že již jako nevěřící neustále brousíš po katolických stránkách….. Musíš tu svoji pobožnou propagandu tlačit? Nutkání obhajovat naučené fráze. Nic nedokazuješ, jen papouškuješ z knížky a ještě chaoticky, máš hlavu jako automatickou pračku. Jsi podvodník a hňup. Za to druhé nemůžeš. Za to první ano! Tady nastalo asi nějaké nedorozumění?

Kdo ví — to je nick. To není na nick Hraničář, tedy pokud on reaguje na můj poslední příspěvek? Zatím tedy nebudu reagovat předčasně, protože nevím, komu Hraničář píše a proč. Tomka, nikdo z ateistů s vámi nemůže soutěžit — nic ve zlém. Je pro vás běžné, že na prstě máte navlečen prsten a zároveň tam není. Vidíte, jak nelze zároveň být všemohoucí a existovat — prostě nemůže zemřít, může to pouze předstírat.

Bůh stvořil svět, tedy i nespravedlnost se smrtí jako trestem nevinných. Lze dosáhnout spravedlnosti potrestáním nevinných? Ne-li, proč se této zásady držet? Jaké máte reference z nebe?

To není Slovo Boží? Židé napadají Boha, že, ač mocný, stvořil nespravedlivý svět? Co vám říká logika věcí? A hladce ve své dobrotě a všemohoucnosti to vyřeší svržením viny za zpackanou práci na Adama a Evu a všechny další. Také se vyviníte, když neohlídáte své malé dítě před pádem do studny s poukazem na to, že jste to říkal? Například mu odloudí většinu lidí. Necítíte ten nesmysl svých tvrzení? Mojí snahou je vás přimět se zamyslet nad světem trochu vážněji, než jenom skrze nějaké nesmyslné texty.

No jak tak čtu komentaře shora, nezbývámi než doufat, že jste už vypustili páru a vrátíme se k tématu. Ja třeba přemýšlím, jak tento obsahově dobrý článek, resp. Jak to udělat, aby se necítili uraženi, jak to udělat, aby našli odvahu použít vlastní rozum.

Máte s tím někdo nějakou pozitivní zkušenost? Když jsem byl pobožný, nebyl jsem takový. Nikdy jsem neobhajoval Starý zákon! Nikdy jsem neobhajoval špatné chování boha v bibli! Vysvětloval jsem si to tím, že SZ neplatí a že to jsou jen metafory a kdoví jak to bylo. Byl jsem pobožný kvůli tomu, že jsem věřil na dobrého boha.

A krmil jsem se videi s uzdraveními. Na youtube i jinde jsou videa od křesťanů s uzdraveními. Dále jsem to slýchával od křesťanů v reálu, ve sborech, kam jsem chodil pravidelně.

Že to je fake, na to jsem přišel až po mnoha letech. Ale jakmile jsem na to přišel, že to je fake — tak jsem to už přestal obhajovat! Byl jsem debil, že jsem tomu věřil. Ano, byl jsem naivní, důvěřivý, pošetilý, nežádal jsem důkazy od pobožných. Věřil jsem na dobrého boha, co uzdravuje, zachraňuje atd.

Věřil jsem na to, že proste a bude vám dáno atd. Ale jakmile jsem přišel na to, že to je podvod, tak bych to nedokázal obhajovat ani vteřinu! A vtom se právě liším od těch pobožných zmrdů, s kterými jsem si psal na netu. Proč používám slovo zmrdi? Protože to tak je. Je zajímá ta nauka a v mnoha případech se oni ztotožňují s Jahvem. Prostě jsou stejně odporní. Ano, pobožní mi přáli smrt nebo vážnou nemoc, abych se před jejich ideologií, jejich nemocí pokořil.

A pokud možno před nimi. A to je ten nejnižší level. Tak fanaticky vyznávat svoji nauku, že přeji druhému smrtelnou nemoc, aby ho donutila k revizi postoje — to je katastrofa. No ale tak jsme aspon poznal, co jsou pobožní zač. Spoustě z nich ty špatnosti z bible vyhovují. Jim vyhovuje, že jejich bůh vypaloval města a topil lidi. Z jejich pohledu ti lidi byli neposlušní, nechtěli být unifikované stádo, tak je bůh likvidoval a tomu ini tleskají.

Ptáte se, jak je možné, že se našlo tolik lidí, co tleskali Hitlerovi, když vyhlazoval židy nebo cikány nebo homosexuály? Ano, takoví lidi jsou. Těm lidem vyhovuje jednotící, totalitní ideologie. Jak psal Pavel z Tarsu — kdo nevyznává Krista — budiž proklet! Pavel z Tarsu byl zlý člověk. Bibli napsali zlí lidé. Teď jsem přemýšlel ve sprše, celý život jsem dělal jednu vážnou chybu. A ty chybu jsem opakoval stále dokola.

Poslouchal jsem ostatní lidi. Zejména matku, pak ostatní křesťany, ale taky doktory. Bezvýhradně jsem jim věřil. A doplatil na to. Sám sobě každý den nadávám, že jsem byl čurák. Pro vás ostatní, kteří tady diskutujete, je náboženství jen akademická věc. Náboženstvím se zabýváte jako koníčkem, nebo si pilujete sloh, nebo zaháníte nudu.

Já to mám fakt jinak. Proto mám v tom tolik emocí. Mám trvale poškozené zdraví kvůli pobožným. A taky kvůli doktorům. Že jsem byl tak poslušný a šel jako ovce na porážku. A že jsem byl vychován přesně v tom duchu, jak chce bible. Otroci — neodmlouvejte svým pánům, poslouchejte své rodiče.

Prostě budte stále v defenzívě. Sypejte si popel na hlavu. A mně se to vymstilo tak, že horší to už být nemohlo! A tomu mi náboženství rozvrátilo rodinu. Kurva, jak v tom nemám mít emoce? Každý den vnímám, jak mi to zkurvené náboženství, včetně způsobu výchovy z něho odvozeného zničilo život! Jaroslav Štejfa Bůh si např. To je váš omyl,Lot nabídnul své dcery svým spoluobčanům aby prý nezneuctili jeho hosty-anděly v lidské podobě.

Po staletí se ten text vykládá záměrně chybně. Hříchem nebyla homosexualita Sodomských,ale násilí a zničení pohostinnosti vůči hostům,poutníkům.

Sodoma byla na tamní a tehdejší poměry bohaté město,které si své bohatství chránilo. Proto Sodomští neměli rádi přivandrovalce a nesodomští lidé to velmi dobře věděli,proto neměli naopak rádi Sodomské. Odtud pramení záměrné zkreslení hříchu Sodomských a nenávist vůči Sodomským od všech ostatních.

Jinak zničení Sodomy a okolních měst nějakou přírodní katastrofou před cca 4 let je fakt. Podle nálezu přírodního skla obdoba našich vltavínů došlo v té oblasti k dopadu asteoridu. Tedy zhruba stejný průběh jako v Tunguzce Židovská lidová tvorba a mravokárnost ten příběh uchovala podle svých měřítek do dnešních dnů. O inteligenci teistů nemám valné mínění,proto se ani nedivím že je ten příběh dodnes zdrojem nenávisti k LGBT.

Omlouvám se za nepřesnost, máte pravdu; na morálním posouzení, kdo byl v té době spravedlivý, to však mění pramálo.

Zcela paradoxně tedy z hlediska vnímání nás, Evropanů v USA jsou katolíci obhájci práv homosexuálů — a hájí je právě proti názorům většiny tamějších evangelických církví. Ostatně myslím, že to Ty jsi sem dal odkaz na tu knihu, co rozebírá, jak se vlastně mají teologicky správně chápat zmínky o homosexualitě v Bibli — a pokud mě má mysl neklame, tak spoluautoři jsou katolický kněz a lutheránský pastor, přičemž ten katolický kněz je Američan, u toho lutherána si už národnost nepamatuji snad Němec?

Zira Ostatně myslím, že to Ty jsi sem dal odkaz na tu knihu, co rozebírá, jak se vlastně mají teologicky správně chápat zmínky o homosexualitě v Bibli. Když se v roce zvedl národní humbuk kolem registrovaného partnerství tak shodou okolností zasedal i nejvyšší synod ČCE,který vydal závazné usnesení pro ČCE. Na základě kriticko jazykovědného rozboru Starého Zákona,konkrétně Sodomy a kriticko jazykovědného rozboru Nového Zákona konkrétně Pavlových epištol se ČCE postavila na obranu registrovaného partnerství.

Zdůvodnění a rozbor zmíněných textů zveřejnila a vydala knižně ve svém sborníku k závěru zasedání synodu. A vlastně dodnes spolupracuje ČCE a Unitáři s vedením Prague Pride a dávají tomu duchovní rozměr,mše přednášky a tak podobně. Pro gaye z Texasu, Arizony nebo třeba Luisiany je dnes asi nejlepší odstěhovat se do Mexika.

V Africe se zákony proti homosexuálům v některých zemích přijaly až na konci ČCE jsou fakticky lutheráni — s historickými předbělohorskými Českými bratry, natož pak se staroutrakvisty nemají vůbec nic společného. Mimochodem — tito magoři http: Ostatně velmi podobné důvody měli také ti, co stáli u zrodu prvorepublikové pravoslavné církve — třeba biskup Gorazd byl původně taky katolický kněz a odpůrce celibátu. A jen taková perlička — na II. Petr Tomek Děkuji za pěkný článek. Snad bych jenom dodal, že křesťané bez dalšího upřesnění jsou taková banda rozhádanejch lidiček, kteří se na máločem shodnou.

Kdyby se tady objevil nějakej křesťan tak vám možná řekne, že váš článek na něho úplně nesedí. Dopouštíte se neuvěřitelné — nebo uvěřitelné — chyby mnoha novinářů či lidí nevychovaných v náboženském kontextu. Že vnímáte katolíky jako jakýsi ukázněný pochodující čtyřstup lidí s jedním názorem, který jim je diktován z Vatikánu, nepřemýšlejících, nepochybujících, věřících a vyznávajících, majitelé konečné pravdy, kteří neproblematicky ví, jak to je, kráčejících jak na vojenské přehlídce stále vpřed.

Ano, pak je možno mluvit o ovečkách v kostelních lavicích, které pečlivě a poslušně přijmou, co je jim v neděli navykládáno.

A kterým po vyslechnutí kázání zbývá poslušnost nebo disent. Realita nemůže být odlišnější. Katolická církev dnes zejména v západní Evropě je církví intelektuálů, nikoli dělnické třídy. V lavicích najdete spíše docenty a profesory než řemeslníky, spíše lékaře a matematiky, než nemyslící masu.

Je to oceán názorů, představ, křídel, spiritualit, výzev, feministek a tradicionalistů a hlavně nekonečných diskusí — tohle jsme přejali od bratří Židů, kteří to skvěle umí, kdy, co je řečeno, je znovu a znovu zpochybňováno. Moc prosím, probuďte se. Musím jenom říct že tím že jste mi řekl že jsem podvodník a hnup jste mě trochu naštval a do diskuze urážky nepatří.

A prominte co to znamená nick? Já se moc v ničem nevyznám. Já jsem něco pokusil napsat za tím se jenom učím diskutovat a čeština mi taky moc nejde z diktátu mívám dvojky. Něčemu přece věřit se musí. Aspoň že nežijete v Matrixu. Hm, byl by tedy tvůrce Matrixu jako bůh? Zatím tedy nebudu reagovat předčasně, protože nevím, komu Hraničář píše a proč………. No, psal jsem tobě.

Teprve teď jsem pochopil, že jsi nepsal mně. Ale i tak, měl by ses v projevech více ovládat! No tak těžko jsem ti mohl psát, že jsi náboženský fanatik, když vím, že jsi dekonvertita. A psal jsem to kdo ví. Tím, že si zvolil tak nesmyslný nick, tak jsi přehlédl, že to bylo učeno jemu, ne tobě. A protože ti toli napsal: Tak se ti to asi nějak spojilo v hlavě.

Co se týká tvých výzev, abych psal jinak, tedy tak, jak si představuješ ty, tak jsou směšné. Jednak já tebe nevyzývám, at píšeš jinak. A také se mi může něco nelíbit. To za prvé a za druhé, to, co píšu, na tom si trvám.

Vysvětloval jsem i důvody. Můžeš mi dokola psát, že chceš, abych psal jako ty, ale máš to marné, já budu psát, jak chci já. V tom jsi mi normálně připomněl pobožné. Ale já to chápu, že chlapi mají testosteron a chtějí donutit ostatní k submisivitě.

Je to u samců normální v přírodě. Věřím tomu co si víceméně mohu ověřit. Zcela jistě nebudu věřit náboženství kde si každý plácá co ho napadne a věří v obrovské škále pitomostí zrovna tomu čemu věřit chce. Když se vzdám rozumu,tedy logického myšlení a porovnávání zjevné reality, tak co mi nabídne Víra? Že si budu něco nalhávat a čím více se v tom budu patlat tak tím více se budu vzdalovat od duševně zdravých lidí? Ak sa nemýlim, tých dôvodov je uvedených Dva sú označené rovnakým poradovým číslom.

Anhedonismus Inak výborný článok! Kde je důkaz, že se, vy ateisté, ve svém uvažování nemýlíte? V dokazování se vždy vychází z určitých nedokazovaných předpokladů.

Kde berete přesvědčení, že jsou vaše postuláty pravdivé? A vy nemáte křesťanskou radost, že Danečkovi srostla ruka? Asi Vás Bůh zatratí a budete se smažit v pekle. Díky Petrovi za nový článek, a ostatním za komentáře, až bude čas a já ho vstřebám, tak něco okomentuji.

Sice plně chápu Tvůj vztek až nasrání, ale diskutovat lze opravdu slušně. Neb kdo ječí, nepřesvědčí. Chceš odkaz na ječící jehovisty, když je cpou do kádě? Jiří Skřítek — totéž, co píšu nicku Hraničář. Ty máš své zkušenosti, svůj postup a já ho respektuji a já mám svůj postup a své zkušenosti. Ty je nemusíš respektovat a nemusí se ti líbit. Ale to je tak všechno. Na mě to nemá vliv. Budu psát stále stejně. Odkaz na ječící jehovisty mi dávat nemusíš. Nejde o přesvědčování, ani o ječení nebo neječení.

Jde o obsah sdělení. Já se s pobožnými už vybavovat nebudu vůbec. Od okamžiku, kdy mi začali přát rakovinu nebo smrt, abych pod tím vlivem udělal revizi svého rozhodnutí a zpátky se stal pobožným, pro mě skončila debata s pobožnými.

Můžu se s tebou setkat osobně, nebo přes skype, možná máš ty vyšší hlas. A přemýšlím taky klidně. Nikdy jsem neječel v reálu. A že jsou pobožní zmrdi, řeknu klidným hlasem na kameru nebo tobě do očí. Tobě se nic nestalo. Jsi netečný, od pobožných jsi neutrpěl žádnou újmu. Proto je zcela mimo tvé chápání, co píšu a proč to píšu. Mně ani tak nic nebrání, abych o své zkušenosti s pobožnými a jejich naukou psal. Může se totiž stát, že to tady bude někdy později číst někdo, kdo prošel tím, co já, a tomu to pomůže.

Jste schopen odpustit někomu, kdo si např. Poprvé musím s Danielem souhlasit, opravdu je takovýto postoj, pomoc věřícím. Ale já Tě Mulite nesoudím a ani nechci soudit. Souhlasím, že nemám Tvé zkušenosti a po pravdě po nich ani netoužím.

A později, že by bylo vůbec nejlepší, kdyby nevěřící neměli děti vůbec. Zde dotaz na Daniela. Toto je ta Boží láska z úst křesťanů? Spíš je v tom vidět velká a hnusná zášť, jak o ní píše Mulit. Tak to jen tak před spaním…. Myslím, že bod 1. Když šel pračlověk Janeček s pračlověkem Horáčkem na lov, byl nemile přkvapen skutečností, že, i když dělal všechno stejně jako Horáček, jeho úlovek byl hubenější. Jednou přistihl Horáčka, jak opaluje hrot budoucího oštěpu a nebrousí jej pouze o kámen jako on.

Začal to dělat po něm a úspěch se dostavil. Pokud by Janeček zůstal u přesvědčení, že napřed správně opálený hrot se potom o kámen lépe obrušuje a je potom zkrátka špičatější, bylo by lidstvo zachráněno od blbosti. Ale pračlověk Janeček si to vyložil tak, že síla ohně přechází do oštěpu a ten potom lépe zraňuje tou silou kořist. Časem o tom přesvědčil i Horáčka a už byli církev. Když k tomu ještě přibrali Pažouta, mohl se z Janečka, který byl v zaříkávání ohně nejzběhlejší stát první šaman, předchůdce kněží.

Jejich holky se s nimi nehádaly a nechaly je v tom, protože, která ženská by nebyla ráda, že jí mužskej nosí domů více masa. Děti do toho neměly co mluvit a mezi jinými vědomostmi a zkušenostmi to od rodičů přebraly. No, a dodnes jsme se z toho nevyhrabali, ba naopak jsme si tu hovadinu dále rozkošatili a krásněji zdůvodnili a jsme ochotni za ni jít do válek, na hranice a na kříže. Pokud by mi toto někdo řekl PŘED nástupem na katolické gymnázium, tak by to bylo jedině dobře.

Mně je jedno, jaké má moje psaní vliv na pobožné a zda je utvrzuje nebo neutvrzuje ve víře. Mě už pobožní nezajímají. Zajímají mě jen lidi, ne pobožní. Pobožní se sami vyřadili z kategorie lidí, když nadřadili svoji ideologii nad lidi. Pobožní nechtějí být lidmi. Jak už jsem psal, zajímají mě hlavně ti, co utrpěli újmu u pobožných, proto to píšu.

A já sám jsem při dekonverzi potřeboval lidi, co tím prošli a je toho moc málo. Proto je o tom třeba psát. A taky určitě nejsem sám, co odešel od letničních. A to je o dost jiné než odejít jen od nějakých formálních katolíků. Čím tvrdší byla ta víra a čím fanatičtější byli pobožní, tím je to celé vyostřenější.

Hraničář odešel od katolíků — proto to taky nemůže pochopit. Jak říkám, to taky pochopí jenom ten, co tím prošel. Nikdo jiný nemá šanci to pochopit. Ale to přece není důvod o tom nepsat. Nejsem sám, kdo byl u letničních. Vím, že početně je to dost menší než u katolíků v ČR, ale ti lidi jsou. Určitě se nenechám odradit.

O to vytrvalejší budu. A budu točit zase videa. Ale s pobožnými jsem skončil veškeré debaty. Ani žádné pobožné servery a u svých videí zákaz vkládání příspěvků. S pobožnými nemá smysl se bavit. Zajímají mě pouze lidi. A to pobožní nejsou. Opakuji, sami se z kategorie lidí vyřadili tím, že nadřadili svoji ideologii nad lidi. Mě je jedno, v co věří nebo nevěří.

Mě jsou u prdele. Nezajímají mě už jejich názory. Pozoroval jsem je dostatečně pečlivě, trpělivě velmi dlouhou dobu, abych si udělal přesný, důkladný obraz. Budu psát o nebezpečí náboženství. Budu točit videa o jejich nauce. Se zcela klidným hlasem říkám, že křesťanství je totalitní unifikující ideologie.

A kdo ji tlačí — je pro mě zmrd. Je to odporné, zlé náboženství. A je to třeba vytrvale opakovat. A rozebírat jejich špinavou knihu. Ale vy si tu samozřejmě debatujte s Danielem a dalšími pobožnými. To je každého věc, s kým si píše. Já ale už se nechci bavit s žádným pobožným. Samozřejmě, toto, co jste napsal, za projev lásky nepovažuji. Nerozumím, proč by nevěřící neměli mít děti. No církev tvrdí že bůh z těch nejčistčích pobožných nadělá anděly.

Zdejší nejfanatičtější kněz tvrdí že není z tohoto světa,stejně tak jeho přítelkyně,z toho že by něco mezi sebou měli strach nemám,protože on je teplý,sice to před lidmi i nadřízenými tají,ale je to tak. Jinak on je blbec a ona chladná kráva,netykavka které dělá problém otevřít tlamu čehož si všímají i jejich souvěrci…..

Na ty anděle už mají ti blbci trénovat tady na zemi. A když už tak pouze k močení! V lavicích najdete spíše docenty a profesory ……………. Omyl,jen debil anebo vychcaný chytrák-podvodník mohl vymyslet takovou věc jako je náboženství.

Součástí rozumu a tedy i inteligence je i logické a kritické zkoumání zjevné reality. Zjevnou realitou například je že člověk umírá úplně stejně jako zvířata či rostliny. Proč by tedy člověk měl mít nějaké privilegium ve formě života věčného? Jen proto že si dokázal napsat bibli a zvířata to neumí? To je velmi vtipné. Nosnou součástí náboženské víry je touha člověka existovat věčně,žel naše přání nemá nic společného s objektivní realitou. Zajímavé rovněž je že naší neexistenci nikdo neřeší před naším narozením,ale všichni jí řeší po naší smrti.

Žel tvou smrt prožijí všichni lidé kolem tebe a budou si představovat jak jsi šel do nebe,do pekla,do očistce a podobné jiné píčoviny. Je to rozhodně snažší než si připustit prostý návrat do neexistence. V rámci ateismu se jedná o sektářský názor. Předpokládám, že většina ateistů má na vědce i když jsou někteří z nich věřící , jiný názor. Plavčík Ty jsi ten vychcaný chytrák-podvodník. Najdeš v tom svém blití nějaký objektivní důkaz pro svou víru, nebo jsi jen reagoval pod emočním tlakem na obranu své víry?

To je zásadní problém věřících že nepřináší žádný objektivní důkaz pro svou víru. Jejich víra je pouze o přání což nemá nic společného s realitou. Jak řekl Kristus,kdo chce slyšet tak slyší,kdo nechce slyšet tak neslyší,raději se budu věnovat vědě. Logické je přece věřit, že žijeme v Matrixu spíš simulaci samotné, bez těch schránek z nichž je možné utéct , jehož provozovatele jichž známe jako bohy pošli na pivo. Nebo jen vyvolení provozovateli simulace budou pokračovat do další, lepší simulaci odměnou za chování tady?

Pokud vím tak všechny křesťanské denominace nedávají rovnítko mezi duši člověka a duši zvířete,a hlavní křesťanské denominace tvrdí že zvířata nečeká život věčný. Žádná duše není,je jen vědomí. Pokud bych však přistoupil na tu hru těch debilů tak se budu ptát na čem je objektivně založen rozdíl když zvířata mají stejné orgány,jejich ledviny jsou rovněž párové,jejich srdce zastává stejnou funkci ,dokonce se většina rozmnožuje stejný způsobem jako my,tedy pářením bla,bla,bla.

Tak v čem je rozdíl? Proč nemají zvířata život věčný? Bible je kniha ve které si vybere každý to co se mu líbí. Pro mé chápání a mé zkušenosti třeba s narkózou neexistuje posmrtný život,existuje nic které existovalo i před mým narozením. Přirovnal bych to k hořící zápalce. Oheň je život,před ním a po něm není nic. Je to hodně společné s epikurejci respektive s filosofií Epikurea.

Jak ale ten Velký třesk, přišel na něj debil nebo ne? Pokud umíš anglicky tak se zeptej S. Pokud to není příliš složité pro tvou mozkovou kapacitu?

Jo a žádní pobožní to nejsou. Slovo pobožný nebo pánbíčkář je zavádějící. Že prý věří v boha, varianta věří bohovi — je jenom jejich póza a jejich nedokazatelné tvrzení. A to je prokazatelné. Ode dneška nepoužívám slovo pobožní tím jsem přistupoval na jejich hru. Mají nebo nemají, na tom se ani papežové nedokážou shodnout. Díky, četl jsem o tom i knihu od Hawkinga.

Ptal jsem ale zda člověk, který na myšlenku Velkého třesku přišel neměl rozum? Myslím si že měl rozumu až příliš-ono totiž vše stojí na velmi komplikovaných matematických rovnicích a matematika je královnou tvrdých věd,abstraktní věda o neabstraktních věcech. Hawkings není běžný člověk,dokonce i většina vědců se s ním může horko těžko srovnat,co mu bylo ubráno na těle mu bylo přidáno na mozku. Tady na tomto webu není nikdo kdo by dokázal jeho práce erudovaně komentovat. Simulaci nevěřím,protože by musel stát někdo za ní.

Nebyl to ale Hawking, nýbrž Georges Lemaitre, katolický kněz. A přece věřící s rozumem je protimluv. Přece i my už začínáme simulovat uzavřené systémy v nichž se může konat evoluce — teď jsou to samozřejmě velmi jednoduché věci, hračky, kam ale dospějeme za stovku let?

Je spíš otázkou času než možnosti simulace systému v nimž se vyvine snad s nějakou pomoci provozovatele život i s vědomím. Proto je logické přijmout, že v každém vesmíru kde se může vyvinout vědomí, mohou se simulovat i jiné vesmíry — jinak bychom museli přijmout, že náš vesmír a lidé jsou nějak Bohem?

Navíc, kde je simulace možná, tam se bude simulovat spousta takových systémů-vesmírů. Z toho všeho plyne, že pravděpodobnost, že každý jeden vesmír tedy i náš! Říká vám něco doublethink? Taky nezpochybňuji Grygarův přínos astronomii,přestože je nemocný pánbíčkář……. Lemaitre je byl jen jeden,věřících bez rozumu jsou miliony u křesťanů a miliardy u ostatních teistů.

Jak říkám náboženská víra je o přáních,nikoliv o vědomostech. Toli — opravdu sis tak hloupě naběhl na vidle, že to nemá obdoby. Od okamžiku, kdy se Igor Terleg poprvé zeptal, mi bylo zcela jasné, kam tím míří. Ach jo, stránky, na které jsem dávala odkazy, každého nevěřícího s IQ vyšším než pokojová teplota utvrdí v nevíře a katolíka utvrdí v tom, že evangelikálové jsou nejen heretici, ale ještě i mentálně retardovaní , ovšem to, co tady velmi často většina diskutujících ateistů předvádí, zas každého věřícího, který nemá zrovna v hlavě seno, utvrdí v jeho víře.

Jestli jste si nevšimnul tak církve ofiko privilegují člověka oproti zvířatům,o tom už jsme mluvili. Myslíte že člověk by dokázal simulovat všechny aspekty všech prostředí a všechny aspekty všech životů? Proč by to měl dokázat nějaký mimozemšťan a proč by to měl dokázat nějaký bůh? Dokonalá simulace by byla veličinou s miliardami a miliardami proměnných. Nebo myslíte že na světě existují 2 lidé stejného stáří,stejného pohlaví,stejných životních podmínek,stejných charakterových rysů,stejných mentálních i fyzických vlastností,stejných životních zkušeností,stejného způsobu myšlení?

Pokud odpovíte ano tak mne zajímá proč si to myslíte? Vaše ne znamená že dokonalá simulace života kohokoliv z nás je nemožná,a to tak že nemožná pro kohokoliv nebo cokoliv. Lemaitre, Grygar, spousta jiných mají víc rozumu než kdokoli tady samozřejmě včetně mě , přesto — nebo proto — věří?

Nebo možná je lidský rozum přece jen trošku složitější věc než se vám zdá a je docela možné věřit v Boha a být vynikajícím vědcem? Nebo dokonce člověk může být současně génius a debil?

Takový Einstein, ten sice v Boha nevěřil, věřil ale v socialismus a Sovětský svaz doby Stalinovy vlády , nevím opravdu co je horší. Miliardy proměnných si můžu strčit do kapsy i dnes. I když jako dítě jsem si mohl snad koupit notýsek a propisku. Co bude možné za sto let? Pokud je celý simulaci, pak vesmír v nimž se tato simulace odehrává musí být významně větší.

Nejdříve musíte definovat co to vlastně rozum je? Já už ho definoval,viz výše a tedy porovnáním zjevné reality a logiky vychází pánbíčkáři jako hlupáci. U těch zmíněných pánů-vědců pak dochází k doublethinku,a opět nejdříve si musíte definovat co si pod doublethinkem představujete? A nevím jak v Polsku,ale tady většina lidí přijde k víře v dětství kdy je indoktrinují jejich rodiče. Velmi málo lidí přijde k víře v dospělosti a většinou pod tíhou existenciálních nebo psychických problémů třeba úmrtí někoho blízkého.

Ty kostelní žvásty jim pak nabízejí naději,záchranu,oporu a já nevím co ještě. Proto je v této zemi tak málo praktikujících křesťanů a to číslo neustále klesá. Mě také nebavilo lítat každý týden do kostela a cítit že mi to vlastně nic nedává,nebo se zpovídat knězi a pátrat v paměti kde jsem co špatného udělal a přitom být vyrovnaný a smířený sám se sebou i bez zpovědi.

Osobně si myslím že jak Grygar tak Lemaitre přišli k víře v dětství. U kněze to je jasné a Grygar už bere víru automaticky jako danou věc,nepřemýšlí o účelnosti a smysluplnosti víry,pro něj je to vzhledem k délce a rodinném původu víry dané a přirozené.

Odložit víru se jim později nechce, protože vědí, že by tím naštvali svoje rodiče, ostatní příbuzné a kámoše, které získali ve spolču a na katolické střední, základní… škole. Najděte si někde příběh Radima Passera. Nechci se mu smát. Uznávám ho jako schopného a asi slušného podnikatele, resp.

Nejspíš tě víra nijak zvlášť nespojovala s rodinou a kamarády. Nebo jsi měl dostatek známostí z jiných kruhů. A kladl jsem si otázky, jak to, že já, věřící, nemám hudební, pěvecké a jinak umělecké nadání — vždyť bych, na rozdíl od těch nevěřících, chodil do kostela hrát a zpívat Pánu Bohu. To mně, na štěstí, nikdy nepostihlo. Dotyčný pak ovšem nežije život svůj, ale toho vůdce!

Dokonalá simulace života kohokoliv z nás je sice uvnitř našeho vesmíru nemožná, neznamená to ale že je nemožná i vně. To myslím je správně popsáno v článku: Katolický postoj k vědě ale není žádný doublethink. Katolíci mají za to, že Bůh stvořil svět pro člověka i s všeobecně platnými fyzickými zákony a cestou k poznání Boha je — pozor!

Můžete si vyhledat jak k tomu zarazit zázraky. Nemusíte tomu věřit, nevěřím ani já, ale proboha než začnete psát jaci to jsou oni ti věřící blbí a nadávat jím do tmářů, hlupáků apod. Tento článek je taky typické přesvědčování přesvědčených. Snad se to někomu líbí, tedy dobrou chuť. K čemu ale je to dobré? Křesťan, který opravdu na svou víru myslí se tomu může jen vysmát, evangelikál kreacionista to ani nepřečte. Tedy co, ateistická komnata ozvěn? Co jsem si všimnul tak většině věřících včetně kněží chybí elementární znalosti,dokonce elementární klasické znalosti.

Což mi Hraničář jistě potvrdí. Mezi věřícími trávím každý pracovní den takže vím o čem mluvím. To co se naučili ve školách již zhusta zapomněli a navíc věroučný dogmatismus jim dokonale vygumoval mozek. Co k životu nepotřebují prostě v té hlavě nemají i když to tam kdysi měli. A obávám se že v jiných denominacích to jiné nebude….. Jo, to by se ti líbilo. Aby na netu byla možná jenom propaganda pobožných a ateisti aby drželi zobák.

No to máš smůlu. Ateisti zobák držet nebudou. A za druhé — existuji lidi ve fázi dekonverze a ti usilovně hledají informace, názory jiných. Je to náročné období, kdy člověk zpracovává protichůdná tvrzení.

Je moc dobré, když tuto cestu už někdo prošlapal před ním! A pro toho člověka to moc znamená. Pro mě před rokem byly tyto informace, články, k nezaplacení. A četl jsem články k tomuto tématu i několik let staré, zejména články od Michala Hanka, který si s tím také dal práci.

K tomu videa na youtube od dekonvertitů. To všechno mi velmi pomohlo se zorientovat. Proto díky Petru Tomkovi za článek. Ten, kdo ho bude potřebovat, se může objevit, za rok, za dva, a bude rád, že tu má sumář argumentů, proč není dobré být knížkařem. V tom případě nevím, proč se furt ohánějí biblí spousta logických rozporů , proč se modlí neúčinné , proč je tolik druhů církví sekt , proč…????

A co židi, ti mají to samé? Tohle není a ani nebylo učení církve nýbrž Descarta. Církev se k tomu vyjadřovala během času různě — a to Pius IX,.

Ani vědci se na tom nemohli dlouho shodnout, sem Darwin, že zvířata mají emoce, pocity a nějaký rozum, tam Spencer, že zase nemají, sem Romanes tam Morgan… a tak dále. Na těchto stránkách je ateistů jen pár a většina z nás má mozky oznámkované VŠ diplomy. Nejsme běžný vzorek české ateistické společnosti.

Řekl bych že většina lidí jsou apateisté,prostě je nějaký bůh nezajímá a tak se k němu nevyjadřují. Ateisté vědí že bůh jako entita neexistuje takže nelze zaujímat postoj k něčemu co neexistuje. Ale zaujímají postoj k bohu jako ideologii,a to postoj po všech stránkách negativní. K charitě a sociálním službám totiž ani člověk ani církev nepotřebuje ideu boha. A přiznám se že pokud by bůh existoval tak mu církev svým chováním a svými postoji prokazuje spíše medvědí službu.

V pravidelných průzkumech veřejného mínění je církev vždy tou nejopovrhovanější a nejvíce nenáviděnou institucí v Česku. Vím že církev v tomto ohledu převzala Descarta a stále jede po této koleji církevní zásada sempre item. Vědci se možná nemohli shodnout,naštěstí věda je přísně antidogmatická a kupodivu mainstream má v tomto ohledu vzácnou shodu.

Ostatně na to aby člověk poznal že nám jsou zvířata podstatně blíž než si myslíme nemusí být ani vědcem. Stačí když bude mít doma psa a dozví se o psích emocích a pocitech až až…. Víte aspoň jak katolíci interpretují Bibli? Žádný věřící až na radikálné protestanty a Nové ateisty nebere Bibli doslova. Proč se Linus Pauling Nobelovka za chemii zabýval pavědou alternativní medicinou?

Proč to teď dělá Montainger Nobelovka za medicinu? Proč Einstein obdivoval Sovětský svaz? Vy jste aspoň četl ten článek na nějž jsem dal odkaz? Papež František prohlásil nejen že zvířata mají duši to už prohlašovali papežové i dřív , ale že mohou i do nebe.

Bylo to motto konzervativního kardinála Ottavianiho, jeho křídlo ale na Druhém vatikánském koncilu drtivě to prohrálo. To je mimo jiné dáno i lidmi, kteří se hlásí k náboženství a lidmi, kteří se k náboženství nehlásí. Když umřel katolický představitel Vlk, většinu společnosti to nechalo chladnou.

Když umřela Špinarka, spoustu lidí to zasáhlo. Protože Vlk byl komediant, pozér, kalkulista. Špinarka ne, ta byla obyčejná a přímá. Škoda, že mi to všecko nedocvaklo dříve. K pobožným se málokdy hlásí normální lidi. Většinou tam je nějaká povahová vada. A to ani tak u ovcí, jako u těch kazatelů, představených. A neměli by jí interpretovat všichni stejně? Stejný text, stejná pravidla, stejná logika, stejné výsledky.

A co to má společného s ateismem? Proč jste neodpověděl na zbývající otázky? Přesvědčení o objektivitě je víra. Veškeré poznání získáváme osobně a v relaci. Nikdo nemůže opustit své já, nebýt sám sebou a nahlížet na skutečnost objektivně. Pokud jsme přesvědčeni o realitě, která existuje nezávisle na nás, je to víra.

V lednu řekl, že bych chtěl vrtat tunely. Nově, efektivněji a ve velkém množství. Teprve před dvěma týdny představil své konkrétní vize, jak by měly tunely ulehčit dopravě. A nyní už na svém Instagramu všechny překvapil tím, že o tunelech nejen sní.

První tunel už je vyvrtaný a dokonce v něm jezdí prototyp transportní plošiny. Materialismus, tak jak je definován, je chycen v pasti. Pokud by byl materialismus pravdivý, pak neexistuje logická překážka, která by bránila jeho simulaci.

Pokud existuje možnost simulace materialismu, pak materialismus popírá sám sebe. Pokud je možno z hlediska principu vše v materialismu simulovat, nejedná se ve vašem případě o víru, že nežijeme v simulaci? Teď jsem se byl podívat na granu,bože tam je zase idiotů. Mulite ty se neznáš,ty je musíš pořád dráždit. Já už na žádné pobožné servery několik dní nechodím.

O knížkařích jsem zjistil všechno. Určitě už tam chodit nebudu. Pro mě to skončilo. Pobožní nejsou jen magoři, ale jak píšu výše — jsou zlí a jsou schopni přát i smrt nebo smrtelnou nemoc tomu, kdo neuznává jejich víru.

Jsou posedlí jejich knížkou. Nadřadili svoji knížku a ideologii tam obsaženou nad lidi, nad životy. Zajímají mě už jenom dekonvertité. Pro ty budu psát. Provoz nočního klubu v centru města. Nabízíme erotické masáže a striptýz.. Pokud u baru předložíte účtenku za taxík, rádi Vám ji proplatíme do výše ,- Kč.

Co o nás říkají klienti. Restaurace Velký Liberec, Liberec. Milá obsluhu v restauraci, baru či v jiném podniku vždy potěší. A když je ještě nahoře bez, lidé se zpravidla rádi vracejí.

Číslo inzerátu Vloženo Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak Bary Diskotéky a hudební kluby. Eva Bar Liberec, noční klub, noční kluby, erotické služby, auto erotika, sex, sexy holky, striptýz, night club, Erotic night club, masáže, erotické masáže, útulné pokoje. Nightclub v Dubenci dálnice Praha - Strakonice.

Příjemné posezení, bar, erotické služby, strip show, escort, atraktivní dívky.. Výletní, Liberec Ján Antuš. Freehosting webzdarma je jeden z nejstarších freehostingů.

Dovoluje také snadné přiřazení domény Noční klub v centru Liberce. Ověřené kontakty z katalogu firem Přijďte si splnit svá nejtajnější přání. Navštivte náš noční bar Jedinečné erotické odreagování a skvělou zábavu najdete dvakrát

Czech casting michaela porn tube

czech casting michaela porn tube

Gratis porno de negras despedida de soltera porno voyeur sexo tube videos maduritas tetonas sex duro putas xx porno full hd videos putasviejas maduras guarras chicas del porno gratis porno en español triple penetracion vaginal penes videos de lesbianas chicas gratis vidos porno peliculas porno de sexo gorditas videos porbo gratis sasha grey follando xxx nuria tetona mujeres arabes sexo cam porno embarazadas porno maduras calientes parejas maduras gratis fiesta sexo massage porn videos porno porno abuelas españolas cachondas las mejores vídeos gratis negras peludas nacho vidal video sexo grtis gorditas maduras sex porn julia de tranxesuales xxx muy guarras maduritas tetonas follando abuelas asiaticas maduras follando despedida de follar videos películas porno en el amor chicas pornos en español travestis follando lesbianas xxx rubias tetonas mujeres con porn hentai tetonas follando vídeos porno pov xxx abuelas videos gratis x-art gratis peli porno tetas videos porno pelis porno gratis videos porno xx porn muyzorrras putas tetonas desnudas videos videos maduras follando hentai xxx cumloader xxx masage peliculas x de maduras gratis masturbacion lesbianas mujeres muy zorras lesbianas nikki benz videos porno masage erotico porno hentai x videos xxx sexo colegialas ruvia 19 videos de gordas vídeos de casa calientes cumlouder videos porno gratis videos porno porno casting porno español gratis porno en hd porno amateur xxx putas gratis corridas de negros porno maduros lesbianas tetas de porno en español porno.

con x videos porno pollas grandes sexo anal hd cumlauder gratis beso negro vidios por el coño sexo con tios follando actrices porno trios rubias lesbianas besandose porno lesbianas porno japones xxx amateur videos hd porn tube amateur porno gratis videos porno rubias tetonas gratis videos pornos grati videos porno viejas bukkake videos maduritas porn videos caseros de porno porno gratis lesvianas xxx gratis video porno como chupar un coño abierto petardas asiaticas negras porno gratis orgias porno gratis sexso gratis porno x video x videos porno chicos mujeres putas viciosas hentay porn chicas caliente sexogratis maduras video porno ver videos putas japonesas xxx hd pornografía gratis buen porno mujeres maduras pelis porno gratis sexo porn videos porno pelirojas pollas porno despedidas de maduras españolas porno de porno real tias buenas porno negro xvideos sasha gray porno tube poyas grandes sexo video porno con mama porno gold porno de lesbianas videos xxx videosx maduras teen porn hd teen porn tube hd porno de sexo porn tube hd videos caseros maduras pajeandose eyaculaciones femeninas sex vidios de mujeres maduras gratis lesbianas latinas culonas y culonas y chicos pajeandose eyaculaciones femeninas videos amateurs tetonad melani rios zorras peludas follando gratis sex famosa follando follando xx xxx videos tetas grandes corridas en playas nudistas famosa follando videos sexo cumloader xxx porno videos zorras lesbianas penes casting porno chicos y joven tetona masturbandose xxx tetas porno gratuitos alexia texas hd super pollas maduras squirt video parejas calientes xxx negras x de xxx gratis videos porno salvaje sexo en linares videos porno rubias ver vídeos porno gratis xxmaduras videos porno videos gratis porno maduras.

con enanas transexual porno x art porn videos porno español porno chochos eyaculando folladoras se masturba videos muy grandes videos amateur sexo maduras teen porn descargar pelis x videos pornos grstis follandose videos gratis tetas de españoles porn videos putas lesbianas porno brutal español video porno gratis tias follando embarazada follando videos gratis negras enormes naturales xxx sexo trans videos de lesbianas petardas maduras x de casa calientes anal ver película porno de orgias señoras follando de parejas videos de masajes eroticos videos muy peludos vidios porno españolas corridas en casa mujeres putas maduras amateur tube videos eroticos putas maduras.